با ۳ ماب جدید بازی ماینکرفت آشنا شوید

فقط یکی از این ماب‌ها با رای بازیکنان به بازی اضافه می‌شود

با ۳ ماب جدید بازی ماینکرفت آشنا شوید

درحالی که استودیو موجنگ به سختی روی پارت دوم آپدیت Caves and Cliffs برای ماینکرفت (Minecraft) کار می‌کند، همزمان برای رویداد Minecraft Live 2021 آماده می‌شود. مثل همیشه، امسال هم یک رای‌گیری هیجان‌انگیز برای انتخاب ماب جدید بازی وجود دارد.

پیش از آغاز رویداد Minecraft Live که روز ۱۶ اکتبر (فردا) برگزار می‌شود، استودیو سازنده شروع به معرفی ماب‌های جدید کرده و جزییات مختلفی از آن‌ها در اختیار مخاطبان قرار داده است. از بین این ۳ ماب، نهایتا یکی با رای مخاطبان به بازی اضافه خواهد شد. در ادامه این مطلب شما می‌توانید ضمن تماشای ویدیو معرفی هر کدام از آپارات ویجیاتو، توضیحات مربوطه را نیز مطالعه کنید:

Glare یک ماب اخمو و جدی است که می‌تواند حساب به کار بازیکنان بیاید. این ماب‌ها یک سری موجودات کوچک و سبز رنگ به نام Glare هستند کهدر مناطق تاریک حضور دارند و به خودی خود خطرناک نیستند، اما می‌توانند شما را از حضور هیولاهای خطرناک آگاه کنند.

Allay

Allay دومین مابی است که به رای‌گیری امسال اضافه شده و بسیار هیجان‌انگیز و منحصر به‌فرد به‌نظر می‌رسد. این ماب با بازیکنان خیلی مهربان‌تر است و به موسیقی و رقص علاقه زیادی دارد. اگر شما به Allay یک آیتم خاص بدهید، او برای شما آیتم‌های مشابه را جمع آوری می‌کند.

Copper Golem

خرین ماب، Copper Golem نام دارد و درست مثل موارد قبلی، دلایل زیادی به بازیکنان برای رای می‌دهد. شما می‌توانید با استفاده از قطعات مختلف یک copper golem بسازید که کارهای مختلفی برایتان انجام می‌دهد. این موجودات پر از انرژی هستند و همه جا دکمه‌های copper را فشار می‌دهند (بدون در نظر گرفتن عملکرد آن‌ها). پس بله، اگر این ماب رای کافی به دست آورد، سازندگان دکمه‌های Copper را نیز به ماینکرفت اضافه خواهند کرد.

همان‌طور که اشاره شد رویداد Minecraft Live 2021 فردا آغاز می‌شود و علاوه از اعلام نتیجه رای‌گیری طی آن، باید منتظر اطلاعات و به‌روزرسانی‌های مختلفی برای Minecraft Dungeons و Caves and Cliffs، مصاحبه‌های جدید و بسیاری آیتم‌های دیگر باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید