بتا عمومی Battlefield 2042 هفته آینده آغاز می‌شود

جدال شوترهای ۲۰۲۱ نزدیک‌تر از همیشه

بتا عمومی Battlefield 2042 هفته آینده آغاز می‌شود

الکترونیک آرتز با انتشار تریلر نسخه بتا عمومی بازی Battlefield 2042 اعلام کرد تست پیش از انتشار آن‌ها از ۱۶ مهرماه آغاز خواهد شد.

الکترونیک آرتز به صورت رسمی تایید کرد که بتا عمومی بازی Battlefield 2042 سرانجام هفته آینده آغاز می‌شود. البته زمان در دسترس بودن این نسخه از بازی به اینکه آن را از قبل پیش خرید کرده باشید یا عضو EA Play باشید بستگی دارد، اما در نهایت تمام کاربران به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. تریلر زیر گیم پلی نسخه بتا بازی را نشان می‌دهد.https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/zFi82/vt/frame

تست پیش از انتشار بازی Battlefield 2042 در ۶ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۴ مهر) آغاز می‌شود و تا ۹ اکتبر ۲۰۲۱ (۱۷ مهر) ادامه خواهد داشت. اگر بازی را پیش خرید کرده یا عضو EA Play باشید از روز اول (۱۴ مهر) به آن دسترسی خواهد داشت. در این بتا همچنین می‌توان در نقش چهار متخصص بازی کرد که شامل Webster Mackay، Maria Falck، Pyotr “Boris” Guskovsky و Wikus “Casper” Van Daele می‌شود. همچنین حالت Conquest بازی در پلی استیشن 5 از ۱۲۸ بازیکن پشتیبانی می‌کند.

بازی Battlefield 2042

الکترونیک آرتز در ابتدا قصد داشت بتا عمومی بازی Battlefield 2042 را در ماه سپتامبر راه‌اندازی کند، اما به دلیل مشکلات ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا مجبور به تاخیر آن شد. البته تاریخ انتشار خود بازی نیز از ۲۲ اکتبر تا ۱۹ نوامبر به تعویق افتاده است، اگر چه مانند نسخه بتا، اعضای Early Access می‌توانند بازی را کمی زودتر در ۱۲ نوامبر تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید