بسته الحاقی جدید Assassin’s Creed Valhalla شبیه God of War است

یک ماجراجویی جدید ۴۰ ساعته

بسته الحاقی جدید Assassin’s Creed Valhalla شبیه God of War است

همانطور که می‌دانید یوبیسافت روی یک بسته الحاقی جدید برای Assassin’s Creed Valhalla کار می‌کند که بنابر شایعات منتشر شده قرار است شبیه بازی خدای جنگ باشد.

به زودی یک بسته الحاقی تقریبا کوچک برای Assassin’s Creed Valhalla منتشر می‌شود، اما بیشتر بازیکنان منتظر DLC بزرگ‌تر بعدی هستند. اکنون یک لیکر ادعا می‌کند که این DLC در نیمه اول سال ۲۰۲۲ منتشر شده و استایلی شبیه به بازی God of War دارد. همانطور که اشاره کردیم این بسته الحاقی خیلی بزرگ بوده و انتظار ۴۰ ساعت گیم‌پلی را باید داشته باشید.

خیلی از شماها با تام هندرسون آشنا هستید که به یک لیکر معتبر برای فرانچایزهای Battlefield و Call of Duty تبدیل شده است. او گفته که این احتمال وجود دارد که یوبیسافت بسته الحاقی کوچک‌تر را در مراسم گیم‌ اواردز به طرفداران معرفی کند. این DLC احتمالا شامل یک سری ماموریت جدید و فعالیت‌هایی با تم کریسمس خواهد بود.

هندرسون اما باور دارد که DLC بزرگ‌تر بازی Assassin’s Creed Valhalla در ماه مارچ ۲۰۲۲ (اواخر اسفند یا اوایل فروردین) منتشر خواهد شد. قرار است با بزرگ‌ترین ماجراجویی ایور طرف باشیم و به همین خاطر یوبیسافت روی یک منطقه کاملا جدید کار می‌کند. هندرسون به این اشاره کرد که این منطقه جدید دو برابر بزرگ‌تر از نقشه دو بسته الحاقی قبلی است. بنابر گزارش سایت thegamer، شما برای تمام کردن هر یک از بسته‌های الحاقی Wrath of the Druids و The Siege of Paris به ۲۰ ساعت زمان نیاز دارید.

بازی Assassin's Creed Valhalla

هندرسون همچنین به این اشاره کرده که این DLC استایلی شبیه به بازی خدای جنگ دارد. با این وجود اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار ما قرار نداده و نمی‌شود حدس زد که دقیقا منظورش چه چیزی است. ظاهرا این بسته Dawn of Ragnarok نام خواهد داشت و بازیکنان را به سرزمین جدید Svartalfheim خواهد برد. شخصیت اصلی بازی، یعنی اِیور هم توانایی‌های جدید و فراطبیعی بیشتری در این بسته به دست خواهد آورد، از جمله نامرئی شدن برای مدتی کوتاه، پرواز همانند یک کلاغ، تیرهایی که تلپورت می‌شوند، احیای دشمنان، قدرت‌های یخی و یک نیزه بسیار قدرتمند.

یوبیسافت همچنین روی Assassin’s Creed Infinity نیز کار می‌کند که به عنوان یک بازی لایو سرویس به بازار عرضه خواهد شد. دو استودیو یوبیسافت کبک (سازنده Odyssey) و یوبیسافت مونترال (سازنده Origins و Valhalla) به صورت مشترک Assassin’s Creed Infinity را توسعه خواهند داد. این عنوان جهان آنلاین بزرگی خواهد داشت که چندین دوره تاریخی مختلف را پوشش داده و به مرور زمان تغییر خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید