به‌روزرسانی جدید eFootball به همراه نسخه موبایلی ماه آینده از راه می‌رسد

اولین آپدیت پس از عرضه رسمی بازی

به‌روزرسانی جدید eFootball به همراه نسخه موبایلی ماه آینده از راه می‌رسد

به روز رسانی بعدی eFootball در روز ۲ ژوئن (۱۲ خرداد) همراه با نسخه رسمی موبایلی که در همان روز لانچ می‌شود، در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

نسخه ۱.۱.۰ که شب گذشته در اکانت توییتر کونامی معرفی شد، اولین آپدیت منتشر شده برای بازی eFootball از زمان عرضه رسمی آن در ماه آپریل خواهد بود.

اگرچه کونامی هنوز در مورد آنچه در این به‌روزرسانی گنجانده شده به طور کامل توضیح نداده، اما اعلام کرد که تصمیم گیری برد/باخت را در مسابقات آنلاین بهبود می‌بخشد، ظرفیت سرورها را افزایش می‌دهد و پایه‌های سازگار شدن بین کنسول و نسخه‌های موبایل eFootball را تنظیم می‌کند.

بازی موبایل نسخه‌ای دوباره ساخته شده از eFootball PES 2021 خواهد بود که اکنون با نام تجاری کامل eFootball و سازگاری با بازی جدید مجهز شده است.

کونامی گفت که جزئیات بیشتر به زودی منتشر خواهد شد، از جمله ویژگی‌ها و بازیکنانی که از بازی سال گذشته به نسخه جدید منتقل می‌شوند و تصریح کرد که پشتیبانی از برخی دستگاه‌ها «به دلیل تغییرات در محیط عملیاتی مورد نیاز بازی» لغو خواهد شد.

eFootball

به‌روزرسانی ۱.۰.۰ بازی eFootball که حکم لانچ کامل بازی را داشت، مد Dream Team و تغییرات گسترده‌ای در گیم‌پلی اضافه کرد، اما همچنان فاقد چندین مد محبوب از جمله Master League، Team Play، Co-Op، Match Lobby و Edit بود.

این به‌‌روزرسانی تلاش تیم سازنده برای «بازپس‌گیری اعتماد» بازیکنان پس از نسخه پیش از انتشار بسیار فاجعه‌بار بود که در مهر ماه سال گذشته راهی بازار شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید