به‌روزرسانی جدید The Ascent وضعیت فنی بازی را بهبود می‌بخشد

به خصوص نسخه ویندوز استور

به‌روزرسانی جدید The Ascent وضعیت فنی بازی را بهبود می‌بخشد

به زودی یک به‌روزرسانی برای The Ascent منتشر می‌شود که قرار است بهبودهای فراوانی به وضعیت فنی بازی ببخشد. طبق توضیحات استودیو Neon Giant، این پچ هم اکنون برای نسخه استیم بازی منتشر شده و مدتی بعد برای نسخه‌های ویندوز استور و ایکس باکس در دسترس قرار می‌گیرد.

مهم‌ترین بخش این پچ جدید، بهبودهای چشمگیری است که در نسخه پی‌سی و به خصوص نسخه ویندوز استور اعمال می‌شود. این نسخه، یعنی همان نسخه‌ای که کاربران گیم پس پی‌سی دریافت می‌کنند، از مشکلات فنی شدیدی رنج می‌برد که حتی آن را برای بسیاری از کاربران غیرقابل بازی می‌کردند. یکی از این مشکلات این بود که بازی فقط از DirectX12 پشتیبانی می‌کرد و فقط در ظاهر شامل DX11 می‌شد. پچ جدید این مشکل را برطرف می‌کند.

این آپدیت بهبودهای دیگری هم برای The Ascent به همراه دارد. قرار است از کرش‌ها افت فریم‌های ناگهانی در حالت تک‌نفره و کو-آپ کاسته شود، رهگیری پرتو به طور پیش‌فرض خاموش شود، و همچنین مشکلی که باعث از بین رفتن سلاح‌ها و اسکین‌های بازیکنان می‌شد برطرف شود. همچنین چند بهبود نیز در مورد اچیومنت‌ها در کل پلتفرم‌ها اعمال می‌شود.

همان طور که گفتیم، این پچ هم اکنون برای نسخه استیم منتشر شده است. اما کاربران ایکس باکس و ویندوز استور شاید بیشتر از این‌ها منتظر بمانند. آخرین آپدیت بازی بعد از انتشار روی استیم، دو هفته طول کشید تا روی دو پلتفرم دیگر قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید