به‌روزرسانی ماه اکتبر ایکس باکس برای تمام کاربران منتشر شد

دشبورد سری ایکس حالا در 4K رندر می‌شود

به‌روزرسانی ماه اکتبر ایکس باکس برای تمام کاربران منتشر شد

به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۲۱ ایکس باکس با ویژگی‌های جدید فراوان، از جمله رندر دشبورد ایکس باکس سری ایکس با رزولوشن 4K، برای تمام کاربران منتشر شد.

پیش از این، کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس دشبورد و سایر المان‌های رابط کاربری خود را با رزولوشن 1080p رندر و سپس به 4K آپ‌اسکیل می‌کردند. اما از ماه آگوست، مایکروسافت امکان رندر کردن دشبورد با رزولوشن 4K واقعی را وارد فاز آزمایشی کرد. امروز، تمام کاربران ایکس باکس سری ایکس می‌توانند دشبورد خود را با کیفیت تصویر بهتری مشاهده کنند. همچنین در نتیجه این ویژگی جدید، خوانایی متون هم بهبود یافته است.

دیگر ویژگی جدید به‌روزرسانی ماه اکتبر، Xbox Night Mode است. این حالت در واقع مجموعه‌ای از گزینه‌های جدید برای تنظیم منابع مختلف نور در تاریکی است. کاربران حالا می‌توانند تصویر را تاریک‌تر کنند، یا از شدت نور سفید رنگ پاور کنسول و کنترلر را کاهش دهند. کاربران حتی می‌توانند یک برنامه برای حالت شب زمان‌بندی کنند تا در طی ساعات تعیین شده، کنسول به صورت خودکار آن‌ها را روشن و خاموش کند.

در نهایت، یک گزینه Quick Settings جدید هم به Xbox Guide اضافه شده است، که به بازیکنان اجازه می‌دهد به سرعت ویژگی‌های خاصی را روشن یا خاموش کنند. این ویژگی می‌تواند برای خانواده‌هایی که نیازهای دسترسی‌پذیری مختلفی دارند بسیار مفید باشد.

تمام کاربران کنسول‌های ایکس باکس هم‌اکنون می‌توانند این به‌روزرسانی جدید را دانلود کنند.

دیدگاهتان را بنویسید