تاریخ انتشار آپدیت Valheim: Hearth and Home مشخص شد

جزئیات بیشتر در آینده نزدیک

تاریخ انتشار آپدیت Valheim: Hearth and Home مشخص شد

بازی Valheim توانست سال گذشته به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند و شب گذشته استودیو Iron Gate خبر از انتشار محتوای جدید برای آن داد.

این توسعه دهنده دیشب با انتشار تریلر انیمیشنی بروزرسانی Valheim: Hearth and Home را به طرفداران معرفی تاریخ انتشار آن را مشخص کرد. Valheim: Hearth and Home از ۱۶ سپتامبر (۲۵ شهریور) در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.

این بروزرسانی با تغییرات قابل توجهی همراه است. مواد غذایی تفکیک شده و آیتم‌های مختلف به دسته‌های سلامت، استقامت و ترکیبی تقسیم می‌شوند. در مبارزات نیز می‌توانید از مواد غذایی بهره ببرید، به عنوان مثال سلامتی حداکثری قدرت دفاع شما با سپر را افزایش می‌دهد. همچنین در کنار قوی‌تر شدن سپرهای بزرگ و کاهش آسیب پذیری آن‌ها، به شما اجازه می‌دهند که دشمنان را به عقب هل داده و به زمین بزنید. اطلاعات بیشتری از این بروزرسانی طی هفته آینده منتشر خواهد شد.

بازی Valheim

بازی Valheim سال پیش از طریق دسترسی زودهنگام استیم روی پی‌سی منتشر و با استقبال بسیار خوبی از سوی بازیکنان روبه‌رو شد. این عنوان که توسط تیمی ۵ نفره ساخته شده تاکنون ۸ میلیون نسخه فروش داشته است. تیم توسعه‌دهنده بازی نیز در یک سال گذشته به طور پیوسته در حال رشد بوده و هم اکنون هشت عضو دارد.

Valheim یک بازی سوروایول (بقا) ساده با المان‌های سندباکس است که به شما اجازه می‌دهد همراه با ۹ نفر دیگر از دوستانتان وارد یک سرزمین افسانه‌ای وایکینگ‌ها شوید، جایی که به عنوان یک جنگجو مسیر سختی برای بقا پیش رویتان می‌بینید. Valheim هم‌اکنون از طریق دسترسی زودهنگام استیم روی پلتفرم پی‌سی برای خرید موجود است ولی تاریخ انتشار نسخه نهایی آن مشخص نشده.

دیدگاهتان را بنویسید