تاریخ انتشار بازی eFootball مشخص شد – لانچ تنها به همراه ۹ تیم

تاریخ انتشار بازی eFootball مشخص شد

کونامی چند ماه پیش با معرفی eFootball همه طرفداران را غافلگیر کرد و حالا تاریخ انتشار این بازی رایگان مشخص شده است.

این دنباله برای سری بازی Pro Evolution Soccer در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) به همراه بازی‌های دوستانه آفلاین و آنلاین عرضه می‌شود. اولین آپدیت بزرگ بازی نیز در ادامه فصل پاییز منتشر خواهد شد و به صورت رایگان می‌توان آن را دانلود کرد. بازی جدید کونامی در زمان شامل این تیم‌ها می‌شود: آرسنال، بارسلونا، بایرن مونیخ، کورینتیانس پائولیستا، فلامینگو، یوونتوس، منچستر یونایتد، ریور پلاته و سائو پائولو.

بازی eFootball فعلا شامل شش ورزشگاهِ نیوکمپ، اولدترافورد، آلیانتس، امارات، آلیانتس آرنا و استادیوم eFootball می‌شود. بازیکنان می‌توانند در مسابقات دوستانه آفلاین با دوستان خود یا هوش مصنوعی بازی کنند. دیگر انتخاب آن‌ها مسابقات دوستانه آنلاین است که از کراس‌پلی پشتیبانی می‌کند. از این رو بازیکنان روی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس می‌توانند با یکدیگر رقابت کنند.

بازی eFootball

آپدیت بزرگی که در ادامه فصل پاییز منتشر می‌گردد شامل مدهای جدیدی می‌شود. بدون شک مهم‌ترین مدِ این آپدیت Creative Teams خواهد بود که شبیه آلتیمیت تیم فیفا یا myClub در نسخه‌های قبلی سری بازی PES است. این آپدیت شامل موارد زیر نیز می‌شود:

  • کراس‌پلی کامل: میان پی‌سی و کنسول‌ها
  • Tour Event: بازی با هوش مصنوعی و کسب پاداش
  • رویداد چالشی: بازی آنلاین با دیگران و تکمیل اهداف تعیین شده برای پاداش
  • مسابقه سریع آنلاین: با بیش از ۶۰۰ تیم یک دست بازی معمولی داشته باشید

نکته مهم دیگر این است که نسخه جدید PES دیگر از موتور بازی‌سازی فاکس استفاده نمی‌کند و کونامی به سراغ آنریل انجین ۴ رفته است. eFootball یک بازی لایو سرویس است و دیگر به صورت سالانه عرضه نمی‌شود و شاهد انتشار آپدیت‌های منظم برای آن خواهیم بود.

eFootball در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) برای پی‌سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید