تاریخ انتشار سریال The Walking Dead: Dead City مشخص شد

به همراه لوگوی جدید سریال

تاریخ انتشار سریال The Walking Dead: Dead City مشخص شد

اسپین آف جدید سریال The Walking Dead «مردگان متحرک» که با نام The Walking Dead: Dead City شناخته می‌شود با نقش‌آفرینی بازیگرانی نظیر لورن کوهن (مگی) و جفری دین مورگان (نیگان) از اوایل تابستان سال جاری میلادی و به طور دقیق‌تر ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۴۰۲) از کانال AMC پخش و از طریق سرویس استریم +AMC در دسترس قرار خواهد گرفت.

داستان این سریال تقریبا ۲ سال پس از قسمت پایانی سریال مردگان متحرک روایت می‌شود. در منطقه منهتن، جایی که در این دنیای پسا آخرالزمانی از خشکی جدا شده و داستان شخصیت‌های محبوب فرنچایز، نیگان و مگی را دنبال می‌کند که در تلاش هستند از نیویورک جان سالم به در ببرند؛ شهری مملو از مردگان متحرکی که آن را تصاحب کرده‌اند. علاوه بر جفری دین مورگان و لورن کوهن، گایوس چارلز، ماهینا ناپلئون، کارینا اورتیز و چارلی سولیس در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تاریخ انتشار سریال The Walking Dead: Dead City مشخص شد - ویجیاتو
  • تصویر جدیدی از سریال اسپین آف مردگان متحرک: ریک و میشون منتشر شد

الی جورنه، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی مردگان متحرک، شورانر سریال جدید خواهد بود و اسکات ام. گیمپل به همراه کوهن و مورگان تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال اسپین‌آف هستند.

با توجه به گزارش‌های پیش‌تر منتشر شده می‌دانیم فصل اول سریال The Walking Dead: Dead City شش قسمت خواهد داشت. همچنین اولین اپیزود آن در تاریخ ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد ۱۴۰۲) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید