تاریخ انتشار فیلم اقتباسی Five Nights at Freddy’s مشخص شد

زودتر آنچه که فکرش را می‌کردید

تاریخ انتشار فیلم اقتباسی Five Nights at Freddy’s مشخص شد

فیلم Five Nights at Freddy’s همانطور که از عنوانش پیداست، بر اساس بازی ویدیویی به همین نام ساخته شده و قرار است خیلی زودتر از آنچه طرفداران فکر می‌کردند در سینماها اکران شود. این بازی ترسناک در سال ۲۰۱۰ و زمانی که یوتیوبرها شروع به انجام بازی‌های لتس پلی کردند به اوج محبوبیت خود رسید.

در اولین بازی شما در رستورانی شبیه به Chuck E. Cheese بازی می‌کنید و دوربین‌ها را زیر نظر می‌گیرید تا مطمئن شوید که هیچ چیز در شب اتفاق نمی‌افتد. با این حال، به نظر می‌رسد که شخصیت‌های انیماترونیک در ساختمان در واقع زنده و شیطانی هستند. این سری بازی‌های متعددی را تولید کرد و از آن زمان تاکنون در اوج بوده است و بسیاری امیدوار بودند که سرانجام به فیلم تبدیل شود که بلاخره این اتفاق افتاد و اوایل امسال بالاخره این فیلم وارد مرحله تولید شد و پس از چند ماه فیلمبرداری به پایان رسید.

اکنون طرفداران دوست دارند بدانند چه زمانی می‌توانند آن را تماشا کنند و طبق اعلام جیسون بلام، تهیه‌کننده فیلم باید گفت که فیلم Five Nights at Freddy’s قرار است در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۲۳ (۵ آبان ۱۴۰۲) در سینماها و همچنین سرویس Peacock به نمایش درخواهد آمد و به همین بهانه تصویری از آن نیز منتشر شده است.

تاریخ انتشار فیلم اقتباسی Five Nights at Freddy's مشخص شد - ویجیاتو

این فیلم داستان بازی اول را دنبال می‌کند، جایی که نگهبان امنیتی تلاش می‌کند شب را در پیتزا فروشی فردی فازبیر زنده بماند. Blumhouse سابقه انتشار عناوین مهم را خود را در ماه اکتبر دارد و همچنین یک روز و تاریخ انتشار را در Peacock داده و به نظر می رسد که Five Nights at Freddy’s الگوی مشابه را دنبال خواهد کرد.

اکنون مشخص نیست که چه زمانی تریلر فیلم منتشر می‌شود، اما با نزدیک شدن به زمان انتشار آن بدون شک این اتفاق خواهد افتاد. این فیلم به کارگردانی اما تامی ساخته می‌شود و میتو لیلارد، جاش هاچرسون، پایپر روبیو، الیزابت لیل و مری استوارت مسترسون از جمله بازیگران آن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید