تاریخ پخش انیمیشن Injustice مشخص شد

انیمیشن از بازی‌های این مجموعه الهام گرفته

تاریخ پخش انیمیشن Injustice مشخص شد

به صورت رسمی تایید شد که انیمیشن Injustice از دی‌سی در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۱ (۲۷ مهر) اکران خواهد شد.

انیمیشن آینده دی‌سی بر اساس سری بازی‌های ویدیویی مبارزه‌ای با همین نام ساخته شده است که شامل بازی‌های Injustice: Gods Among Us از سال ۲۰۱۳ و Injustice 2 از سال ۲۰۱۷ می‌شود. بازی‌های این مجموعه و برخی بازی‌های سری Mortal Kombat توسط استودیو NetherRealm ساخته شده است.

داستان انیمیشن روی دنیای دیگری تمرکز دارد که به مرزهای جنون رسیده است. جوکر، سوپرمن را فریب داده است لوئیس لین را بکشد و مرد فولادی را دچار خشم مهلکی می‌کند. همچنین سوپرمن تصمیم می‌گیرد تا کنترل زمین را به عهده بگیرد. در همین بین بتمن برای مقابله با این دو (جوکر و سوپرمن) تیمی از قهرمانان همفکر و آزادی‌خواه ایجاد می‌کند.

انیمیشن Injustice

این انیمیشن قرار است بر اساس اولین بازی این مجموعه و همچنین رمان گرافیکی و پرفروش آن با عنوان Injustice: Gods Among Us: Year One ساخته شود.

در انیمیشن Injustice «جاستین هارتلی» که در سریال Smallville نقش اولیور کویین یا گرین ارو را ایفا کرده، نقش سوپرمن را بازی می‌کند. «انسون مونت» نیز که نقش کاپیتان کریستوفر پایک را در Star Trek: Discovery ایفا کرده، در نقش بتمن حضور خواهد داشت.

«ارنی آلت‌بیکر» نویسنده انیمیشن Batman: Hush فیلمنامه آن را می‌نویسد و «مت پیترز» که ساخت انیمیشن Justice League Dark: Apokolips War را در کارنامه دارد، کارگردان انیمیشن Injustice خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید