تام هالند: تریلر Spider-Man: No Way Home تنها نمایی کوچک از کوه یخ بود-اوج هایپ برای هواداران اسپایدرمن

تام هالند: تریلر Spider-Man: No Way Home تنها نمایی کوچک از کوه یخ بود

پس از انتشار تریلر رسمی Spider-Man: No Way Home تام هالند نیز در استوری اینستاگرام خود ویدیویی منتشر کرده و می‌گوید این تریلر تنها قسمت کوچکی از داستان هیجان‌انگیز و بزرگ فیلم جدید اسپایدرمن را نشان می‌دهد.

تام هالند گفت:

صادقانه می‌گویم، این فقط قسمت کوچکی از چیزی است که در آینده با آن روبه‌رو می‌شوید و درباره بقیه اتفاقات هیچ ایده‌ای نخواهید داشت. من بسیار هیجان‌زده هستم تا موارد بیشتری را با شما به اشتراک بگذارم و برگشتن به نقش اسپایدرمن و سرانجام اکران فیلم احساس بسیار خوبی به من می‌دهد.

پس از مدت‌ها انتظار، بلاخره اولین تریلر رسمی Spider-Man: No Way Home منتشر شد و همان‌طور که انتظار می‌رفت، این فیلم با محوریت مولتی‌ورس یا جهان‌های چندگانه داستان خود را روایت می‌کند. همین موضوع باعث می‌شود تا طرفداران شاهد بازگشت آلفرد مولینا و چند تن از ویلن‌های قدیمی‌تر اسپایدرمن باشند.

Spider-Man: No Way Home

در تریلر منتشر شده دیدیم که چگونه قرار است هویت مخفی پیتر پارکر پس از وقایع Spider-Man:‌ Far‌ from Home به حالت قبل بازگردد. این اتفاق با دخالت دکتر استرنج انجام می‌شود اما ریسک‌های بزرگ‌تری را به وجود می‌آورد؛ نمونه آن، حضور شخصیت‌های خطرناکی مثل دکتر اختاپوس از جهان‌های موازی است.

اشاره تام هالند به اینکه هنوز خیلی‌ چیز‌ها مشخص نشده، می‌تواند حتی به شایعاتی که از پیش حول حضور اسپایدرمن‌های قبلی،‌ یعنی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد وجود داشته، قوت ببخشد. طبق صحبت‌های او می‌توانیم منتظر شگفتانه‌های جدیدی باشیم که اکنون حتی تصور آن نیز برایمان سخت است.

فیلم سینمایی Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ماه) اکران خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید