تام هالند شاید در Across the Spider-Verse حضور پیدا کند

اما هنوز اتفاقی نیفتاده است

تام هالند شاید در Across the Spider-Verse حضور پیدا کند

تام هالند، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در سری فیلم‌های جدید این شخصیت به تازگی اظهار کرده که زمانی قرار بود در انیمیشن Across the Spider-Verse حضور داشته باشد.

به نظر می‌رسد مرد عنکبوتی سینمایی مارول، تام هالند به معنای واقعی از مرد عنکبوتی بودن لذت می‌برد. او آنچنان این نقش را دوست دارد که حتی می‌خواهد در جهان‌های دیگر مرد عنکبوتی نیز حضور پیدا کند، همچون یک Spider-Verse واقعی. به تازگی مشخص شده که حتی یک زمانی برای حضور در انیمیشن موفق سونی نیز با او صحبت کرده بودند.

در مصاحبه جدیدی که تام هالند به همراه زندایا (مری جین) و جیکوب باتالون (ند لیدز) با SYFY Wire داشته، از تمایلات خود برای حضور در دنیای انیمیشن مرد عنکبوتی به زبان آورد. ایده‌ای که حداقل می‌توان گفت با توجه به داستان‌های Into the Spider-Verse و آن چه در قسمت جدید فیلم انیمیشنی Across the Spider-Verse خواهیم دید، با دنیاهای چندگانه مرد عنکبوتی ممکن به نظر برسد.

تام هالند در این مورد بسیار مشتاق به نظر می‌رسد، مخصوصاً از آنجا که ایمی پاسکال، رئیس سابق Sony Pictures و تهیه کننده فعلی انیمیشن Spider-Verse، در طول فیلمبرداری No Way Home در رابطه با حضور احتمالی او در سری فیلم‌های انیمیشنی صحبت کرده بود. هالند گفت: “واقعیت را بخواهید، ایمی سر صحنه فیلمبرداری این قسمت جدید در رابطه با این موضوع از من سوال کرد که البته از آن زمان تاکنون هیچکس به من خبری نداده است.” زندایا هم در ادامه حرف‌های هالند گفت: “آره، یعنی آخه چرا خبری ندادند؟”. هالند از جانب خود، زندایا و باتالون درخواست کرد:

سازندگان Across the Spider-Verse را خیلی دوست دارم و فقط منتظر تماس آنها هستم. دوستان لطفاً با ما تماس بگیرید. ما را داخل فیلم خود قرار دهید، دوست داریم که در آن حضور داشته باشیم.”

فیلم انیمیشنی Into the Spider-Verse در سال ۲۰۱۸ اکران شد که سبک بصری خاص و جذابی را به دنیای مرد عنکبوتی آورد و مایلز مورالس برای اولین بار در یک اثر بزرگ سینمایی بر روی پرده‌ سینماها حضور پیدا کرد. قسمت بعدی که خود به دو قسمت تبدیل شده تحت عنوان Spider-Man: Across the Spider-Verse اکران خواهد شد و سونی چند شب پیش در جریان همایش کمیک CCXP در کشور برزیل، اولین تریلر رسمی آن را منتشر کرد.

در تیزر به نمایش در آمده چهره جدید مولتی‌ورس را مشاهده کردیم: میگوئل اوهارا یا همان اسپایدر-من ۲۰۹۹ که پیش از این در صحنه پس از تیتراژ Into the Spider-Verse نوید حضور آن را داده‌ بودند و اسکار آیزاک، ستاره محبوب این روزهای هالیوود صداپیشگی آن را بر عهده گرفته است. باید اشاره کرد که علاوه بر سه شخصیت حاضر در تریلر، تاکنون حضور پیتر بی.پارکر، جسیکا درو یا همان Spider-Woman (با صداپیشگی ایسا ری) و مرد عنکبوتی ژاپنی از سری 1978 Spider-Man در قسمت جدید تایید شده است.

فیل لرد، کریس میلر و دیو کالاهام (از فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) نویسندگی فیلمنامه قسمت دوم را بر عهده داشتند. کارگردانان این قسمت خواکیم دوس سانتوس (انیمیشن سریالی Legend of Korra)، جاستین کی. تامپسون (طراح تولید قسمت اول) و کمپ پاورز (انیمیشن سینمایی Soul) خواهند بود. باید اشاره کرد که لرد و میلر که کارگردانی قسمت اول را بر عهده داشتند، در این قسمت وظیفه تهیه‌کننده اجرایی را نیز بار دیگر ایفا خواهند کرد. دنیل پمبرتون نیز پیش از این در توئیتر خود تایید کرده بود بار دیگر آهنگسازی قسمت جدید را بر عهده خواهد گرفت.

در انتها باید گفت که پارت اول فیلم انیمیشنی Spider-Man: Across the Spider-Verse به طور رسمی در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۲ مصادف با ۱۵ مهر ۱۴۰۱ اکران خواهد شد و پارت دوم نیز در زمان نامعمولی از سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد. همچنین باید اشاره کرد که اسپین آفی از دنیای انیمیشنی اسپایدر-من با تمرکز بر شخصیت‌های مونث نیز در دستور ساخت قرار دارد که گفته می‌شود گوئن استیسی، سیندی موون/ سیلک و جسیکا درو/ اسپایدر وومن در این اسپین آف حضور خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید