تایید شد: درجه‌بندی سنی اخیر بازی GTA 6 فیک بوده است

تکذیب شایعات اخیر

تایید شد: درجه‌بندی سنی اخیر بازی GTA 6 فیک بوده است

در چند وقت گذشته شاهد انتشار درجه‌بندی سنی بازی موردانتظار GTA 6 در یک وب‌سایت استرالیایی بودیم. هرچند از همان ابتدا نیز همه‌چیز نادرست به‌نظر می‌رسید، حالا وب‌سایت منتشر‌کننده علاوه بر جعلی خواندن این درجه‌بندی، آن را رسما حذف کرده است تا باعث سردرگمی بیشتر نشود.

GTA 6 بودن شک یکی از موردانتظارترین بازی‌های این دوره از تاریخ محسوب می‌شود و تقریبا تمام شایعات مربوط به آن باعث میدواری صدها هزار طرفداران فرنچایز در سراسر جهان می‌شود. اخیرا شاهد رده‌بندی بازی GTA 6 در وب‌‌سایت هئیت رده‌بندی استرالیا بودیم و اکنون تحقیقاتی که توسط PCGamesN انجام شده، نشان می‌دهد که تمام آن‌ها جعلی بوده است.

تایید شد: درجه‌بندی سنی اخیر بازی GTA 6 فیک بوده است - ویجیاتو

طبق گزارش این وب‌سایت، تقریبا تمام افراد می‌توانند برای یک بازی رتبه‌بندی انجام دهند. هیئت رده‌بندی استرالیا همچنین تایید کرده است که رتبه‌بندی از سوی یک منبع رسمی انجام نشده‌اند و به همین دلیل آن‌ها اکنون از وب‌سایت حذف شده‌اند.

به‌عنوان نتیجه‌گیری، هنوز هیج اطلاعات دقیقی در مورد زمان معرفی و عرضه GTA 6 وجود ندارد. حتی مشخص نیست که تریلر آن چه زمانی منتشر خواهد شد. با این حال، «استراوس زلنیک»، مدیرعامل تیک-تو اخیرا گفته بود که این شرکت برای سال مالی ۲۰۲۵ انتظار افزایش درآمد دارد که می‌تواند به‌نوعی با بازی GTA 6 ارتباط داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید