تحلیل‌گر مطرح: رکوردشکنی سولانا و اتریوم محتمل است

یکی از تحلیل‌گران مطرح توییتر با اشاره به پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند نظیر سولانا و اتریوم، معتقد است که احتمال افزایش قیمت این ارزهای دیجیتال وجود دارد.

به گزارش دیلی هودل، یک تحلیل‌گر توییتری مشهور با نام کاربری اسمارت کانترکتر (Smart Contractor)، پیش‌بینی می‌کند که سولانا اوج تاریخی تازه‌ای را ثبت خواهد کرد. او در توییتی خطاب به ۱۷۳ هزار دنبال‌کننده خود می‌نویسد:

به‌زودی شاهد اوج تاریخی تازه سولانا خواهیم بود. فاز فعلیِ تثبیت دوباره قرار نیست تا ابد در بازار بماند.

سولانا مدتی است که جای پای خود را در میان ۱۰ ارز دیجیتال بازار محکم کرده است و در حال حاضر در محدوده ۱۶۳ دلار معامله می‌شود. اسمارت کانترکتر، هفته گذشته هم در توییتی از احتمال جهش ۱۰۰ درصدی قیمت سولانا خبر داده بود. به‌گفته او،‌ پس از پایان موج چهارمِ روند صعودیِ پنج‌موجی این ارز دیجیتال، می‌توان انتظار جهش جفت ارزهای سولانا/ دلار و سولانا/ بیت کوین را داشت. او در این باره نوشت:

به نظرم موج چهارم به‌زودی در نمودار سولانا/ بیت کوین آغاز می‌شود. کف مشابهی در نمودار سولانا/ دلار ایجاد شده است و به‌تازگی هم در تایم فریم‌های بالاتر شاهد فاز تثبیت دوباره بودیم. [پیش‌بینی می‌کنم] به‌زودی شاهد رشد بیش از ۱۰۰ درصدی [سولانا] باشیم.

نمودار قیمت سولانا
نمودار قیمت سولانا

اسمارت کانترکتر در تحلیل خود از تئوری امواج الیوت استفاده می‌کند. این رویکرد تحلیلی، قیمت دارایی‌ها را با تکیه بر روانشناسی عموم که در امواج بازار نمود پیدا می‌کند، پیش‌بینی می‌کند. بر اساس تئوری امواج الیوت، موج چهارم آخرین فاز اصلاح قیمت است و پس از آن آغاز موج پایانی چرخه خواهیم بود.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

اسمارت کانترکتر در مورد اتریوم می‌گوید که این ارز دیجیتال همچنان برای جهش بیشتر پتانسیل دارد و عبور از مقاومت ۳,۵۰۰ دلار، خریداران را خسته نکرده است. او در این باره نوشت:

حرکتی عالی. فکر می‌کنم همچنان [اتریوم] توان برای حرکت داشته باشد.

قیمت اتریوم در حال حاضر در محدوده ۳,۹۰۰ دلار در نوسان است. به‌گفته این تحلیل‌گر، جفت ارز اتر/ بیت کوین در وضعیت فعلی خود را برای عبور از ۰.۱۲ بیت کوین (۷,۳۵۵ دلار) آماده می‌کند. اگر این اتفاق بیفتد، باید منتظر جهش حدود دو برابر قیمت اتریوم در برابر بیت کوین باشیم.

اسمارت کانترکتر در توییت خود می‌نویسد:

افرادی هم هستند که وضعیت بازار اتر/ بیت کوین را تا حد زیادی نزولی می‌بینند.

نمودار قیمت اتریوم
نمودار قیمت اتریوم

دیدگاهتان را بنویسید