تروی بیکر به عنوان صداپیشه در بازی GTA 6 حضور ندارد

موفقیت ادامه‌دار راکستار در مخفی‌کاری

تروی بیکر به عنوان صداپیشه در بازی GTA 6 حضور ندارد

پس از انتشار اولین تریلر از جی تی ای ۶ (GTA 6)، طرفداران تلاش زیادی برای شناسایی صداپیشه‌های دو شخصیت اصلی بازی کردند و یک سری نتیجه نیز گرفتند. 

طرفداران با تحقیقات و گمانه زنی‌های خود باور دارند که مانی ال پرز (Manni L. Perez) صداپیشه شخصیت لوسیا است. با این وجود هنوز هویت صداپیشه جیسون مشخص نیست و به همین خاطر خیلی‌ها فکر می‌کنند که راکستار برای این شخصیت به سراغ تروی بیکر (Troy Baker) رفته است. تروی بیکر یک صداپیشه افسانه‌ای محسوب می‌شود که در بازی‌هایی مثل لست آو آس کار او را دیده‌ایم. 

در واقع در تریلر بازی جی تی ای ۶ شخصیت جیسون تنها یک کلمه صحبت می‌کند و به همین خاطر تشخیص هویت صداپیشه او کار بسیار سختی است. بیکر در مصاحبه اخیر خود شایعات حضورش در بازی GTA 6 را به صورت مستقیم تکذیب نکرد، اما نباید چندان امیدوار باشیم. «اعتماد» (trust) تنها کلمه‌ای که جیسون در تریلر بازی می‌گوید و تروی بیکر نیز با تکرار این عبارت خواست تا خیال طرفداران را راحت کند. 

بازی GTA 6

بیکر در ادامه به صحبت درباره شرایط همکاری با راکستار پرداخت که بسیار سنگین و سخت است. عنوانی مثل Grand Theft Auto نمایش‌نامه بسیار بزرگی خواهد داشت که کار روی آن‌ ممکن است ماه‌ها یا چند سال طول بکشد. با این وجود او موافق است که حضور در بازی GTA 6 یک لحظه بسیار بسیار بزرگ و مهم برای او محسوب می‌شود. 

بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۵ برای ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود، احتمالا نسخه پی‌سی با یک سال تاخیر در دسترس قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید