تریلر جدیدی از بازی Sonic Frontiers منتشر شد

سنگ تمام سگا

در چند ماه گذشته شایعات زیادی درباره بازی Sonic Frontiers وجود داشته و اکنون سگا با انتشار تریلری به صورت رسمی از آن رونمایی کرده است.

در بهار بود که سگا از ساخت یک بازی سونیک جهان باز خبر داد. این بازی در آن زمان با نام Sonic Rangers به طرفداران معرفی شد، سپس نامش با ثبت یک علامت تجاری جدید به Sonic Frontiers تغییر کرد. همچنین باید به این اشاره کنیم که این بازی توسط استودیو Sonic Team در دست ساخت قرار دارد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی را از اینجا تماشا کنید.

به نظرمی‌رسد که با با یک بازی جهان باز که شامل المان‌های نقش‌آفرینی می‌شود، طرف هستیم. چالش‌های پلتفرمینگ، پازل‌، مبارزه با دشمنان، سیستم جایزه‌های XP و درخت مهارت‌ها هم بخشی از آن خواهد بود. به نظر می‌رسد که استودیو قصد ساخت عنوانی شبیه به The Legend of Zelda: Breath of the Wild را دارد. متاسفانه در حال حاضر اطلاعات بیشتری از Sonic Frontiers در اختیار نداریم و باید منتظر رونمایی از گیم‌پلی آن بمانیم.

بازی Sonic Frontiers در تعطیلات آخر سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پی‌سی عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید