تریلر جدید فیلم Red Notice با بازی راک، رایان رینولدز و گل گدوت منتشر شد

یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های اکشن امسال

فیلم Red Notice با بازی دواین جانسون، گل گدوت و رایان رینولدز جزو بزرگ‌ترین فیلم‌های امسال است که به تازگی تریلر جدیدی از آن منتشر شده و همین چند دقیقه هیجان‌انگیز، نوید یک اکشن فوق‌العاده را می‌دهد.

دواین جانسون که علاوه بر بازیگر، وظیفه تهیه‌کنندگی فیلم را نیز برعهده دارد. بودجه ساخت این فیلم حدود ۲۰۰ میلیون دلار بودجه است و اینگونه با عبور از The Irishman، به پرهزینه‌ترین فیلم نتفلیکس تبدیل می‌شود. در فیلم Red Notice راک نقش یک مامور FBI را بازی کرده که قصد دارد یک دزد آثار هنری (گل گدوت) و یک کلاهبردار (رایان رینولدز) را دستگیر کند.

در جدیدترین تریلر منتشر شده از این فیلم، شاهد تعقیب و گریزهای نفس‌گیر میان دواین جانسون (جان هارتلی)، گل گدوت، رایان رینولدز و تلاش‌های زیاد او برای دستگیری این دو نفر هستیم. در لحظاتی از تریلر، می‌بینیم که گویی شخصیت رینولدز با جان هارتلی متحد شده تا گدوت را به دام بیندازد.

هنوز جزییات خاص و نام سایر بازیگران این فیلم اکشن و کمدی مشخص نشده، اما با حضور همین سه بازیگر که تجربیات فراوانی در فیلم‌های اکشن موفق دارند، می‌توان انتظار یک فیلم راضی‌کننده و پرمخاطب را داشت.

فیلم Red Notice به کارگردانی راوسون مارشال، برای اکران در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان ۱۴۰۰) از طریق سرویس استریم نتفلیکس برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید