تریلر نهایی فیلم No Time to Die منتشر شد-آخرین حضور دنیل کریگ در نقش جیمز باند نزدیک‌تر از همیشه

تریلر نهایی فیلم No Time to Die منتشر شد

تریلر نهایی فیلم No Time to Die که در آن برای آخرین بار شاهد حضور «دنیل کریگ» به عنوان جیمز باند خواهیم بود، امروز منتشر شد. هر چند تریلر پس از انتشار حذف شد اما در تمام شبکه‌های مجازی پخش شده است.

آخرین تریلر No Time to Die منتشر شد و اکنون می‌توان گفت شخصیت «جیمز باند» با بازی «دنیل کریگ» به زودی و برای آخرین بار روانه سینماها خواهد شد. وقایع این فیلم پنج سال پس از داستان فیلم Spectre را شرح می‌دهد. او اکنون به همراه فلیکس لیتر با بازی «جفری رایت» به دنبال یک دانشمند مفقود شده است و با ویلن جدیدی مواجه می‌شود.

پس از فیلم Spectre کریگ برای حضور دوباره در نقش جیمز باند تردید داشت، اما در نهایت تصمیم گرفت در فیلم No Time to Die شانس خود را برای آخرین بار امتحان کند. علاوه بر کریگ و رایت در این فیلم شاهد حضور کریستف والتس، لئا سیدو، بن ویشاو و ریف فاینز خواهیم بود. علاوه بر این رامی ملک نقش «لیوتسیفر سفین» رهبر یک گروه تروریستی و دشمن اصلی جیمز باند را ایفا خواهد کرد.

پس از طی کردن مسیری پر پیچ و خم برای انتخاب کارگردان مناسب فیلم، سرانجام نام «کری فوکوناگا» که کارگردانی فصل اول سریال True Detective را در کارنامه دارد، برای ساخت No Time to Die اعلام شد. توسعه فیلم نیز مشکلات خاص خود را داشت و شیوع ویروس کرونا چندین بار آن را به تاخیر انداخت، اما اکنون سرانجام چیزی تا زمان اکران آن نمانده است.

با وجود تمام تاخیرها و مشکلات به وجود آمده، فیلم No Time to Die به احتمال زیاد یکی از عناوین ماندگار جیمز باند در سال‌های اخیر خواهد بود. بیست و پنجمین فیلم جیمز باند سرانجام در تاریخ ٨ اکتبر یا ١۶ مهر اکران خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید