تصاویری از نسخه موبایلی ریمستر سه گانه GTA لو رفت

کیفیتی به مراتب بهتر

تصاویری از نسخه موبایلی ریمستر سه گانه GTA لو رفت

طرفداران انتظار زیادی از ریمستر سه گانه GTA (جی تی ای) داشتند، اما متاسفانه راکستار و استودیو Grove Street Games به شکل بدی همه را ناامید کردند.

این سه گانه به مشکلات فنی بسیار زیادی به بازار عرضه شد و در نهایت راکستار به‌خاطر شرایط بد بازی از طرفداران عذرخواهی کرد. اگر این بازی‌ها روی سخت‌افزار قدرتمند پی‌سی‌ و کنسول‌های نسل هشتم و نهم پر از باگ و مشکلات فنی بودند، پس قرار است تجربه آن‌ها روی سیستم عامل‌های اندروید و iOS گونه باشد؟ به تازگی تصاویر از نسخه‌های موبایل Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition لو رفته که ما را کمی امیدوار کرده است.

کاربری در توییتر با نام Tervel اعلام کرده است که از فایل‌های بازی می‌توان به تنظیمات نسخه موبایل دسترسی پیدا کرد. در نتیجه تصاویر از نسخه iOS بازی‌های Grand Theft Auto 3، وایس سیتی و سن اندریاس را با دیگران به اشتراک گذاشته است. از این تصاویر به صورت دقیق نمی‌توان کیفیت نسخه موبایلی ریمستر سه گانه GTA را سنجید، اما به‌نظر می‌رسد که خیلی بهتر از نسخه پی‌سی و کنسول‌ها باشد.

طرفداران نیز از کیفیت این تصاویر شوکه شده‌اند و اگر استودیو Grove Street Games بتواند این کیفیت را در نسخه نهایی نیز حفظ کند، بدون شک بازی‌ها لانچ خوبی را روی گوشی‌های هوشمند تجربه خواهند کرد. البته با توجه به سابقه استودیو Grove Street Games این موضوع نباید چندان تعجب برانگیز باشد. Grove Street Games استودیو کوچکی است که بیشتر سابقه کار روی پورت بازی‌ها برای گوشی‌های هوشمند را دارد. آن‌ها GTA 3 در سال ۲۰۱۱، GTA: Vice City را در سال ۲۰۱۲، GTA: San Andreas و GTA: Chinatown Wars را در سال ۲۰۱۴ برای گوشی‌های هوشمند پورت کرده‌اند.

البته همانطور که سایت گیم‌رنت اشاره کرده، اجرای یک بازی با تنظیمات iOS روی پی‌سی به معنی بازی کردن روی سیستم عامل iOS نیست. به همین خاطر این احتمال وجود دارد که بازی‌ها روی آیفون به این خوبی اجرا نشوند. 

نسخه پی‌سی ریمستر سه‌گانه جی تی ای تقریبا به مدت دو روز به صورت کامل از دسترس خارج شده بود و اکنون راکستار دوباره بازی را در فروشگاه‌های مختلف و لانچر خود قرار داده است.

البته این کار به خاطر مشکلات فنی زیادی بازی نبود، بلکه راکستار تنها می‌خواست فایل‌ها لو رفته را حذف کند. اوضاع این سه‌گانه به قدی بد است که بسیاری از خریداران درخواست بازپرداخت پول خود را دارند. با این وجود مادسازان در تلاش برای برطرف کردن مشکلات بازی هستند و چند روز پیش توانستند راه حلی برای بارش باران بسیار بد آن پیدا کنند.

ریمستر سه‌گانه جی تی ای هم‌اکنون به صورت دیجیتالی در دسترس قرار دارد و در تاریخ ۱۵ آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید