تصاویر و جزئیاتی از بازی جدید Silent Hill لو رفت

تصاویری که حالا پاک شده‌اند

تصاویر و جزئیاتی از بازی جدید Silent Hill لو رفت

شایعات بسیار زیادی درباره بازی سایلنت هیل (Silent Hill) وجود دارد و اکنون یک لیکر معتبر تصاویر و اطلاعات جدیدی از آن لو داده است

[آپدیت: تصاویر منتشر شده در توییتر به‌خاطر قوانین کپی رایت پاک شده‌اند و این مورد می‌تواند احتمال صحت خبر و تعلق تصاویر به سایلنت هیل را افزایش دهد.]

شایعات به این اشاره دارند که کونامی اجازه ساخت چند نسخه جدید از سایلنت هیل را به استودیوهای شخص ثالث (Third Party) داده و خود کمپانی به صورت مستقیم در توسعه آن‌ها نقش ندارد. یکی از این استودیو‌ها می‌تواند بلوبر تیم، سازنده بازی The Medium و Blair Witch، باشد. از طرف دیگر به‌نظر می‌رسد که یک نسخه انحصاری از این سری برای پلی استیشن ۵ نیز در دست ساخت قرار دارد. 

باید به بازی انحصاری و پرحاشیه Abandoned نیز اشاره کنیم که توسط استودیو Blue Box در دست ساخت قرار دارد. از بازی Abandoned در بهار سال پیش برای پلی استیشن ۵ رونمایی شد و طرفداران به سرعت آن را به فرانچایز سایلنت هیل یا پروژه جدید کوجیما ربط دادند. اکنون Dusk Golem تصاویری منتشر کرده که ادعا می‌کند مربوط به نسخه جدید سایلنت هیل هستند. 

بازی Silent Hill

Dusk Golem اعلام کرد که یک نسخه دیگر از سایلنت هیل نیز در دست ساخت قرار دارد. تصاویر بالا مربوط به دو سال پیش هستند و این احتمال وجود دارد که در آن‌ها تغییرات ایجاد شده باشد. نکته جالب این است که این بازی توانایی ارسال پیامک یا SMS را دارد، ویژگی خاصی که آلانا پیرس گفته بود بخشی از پروژه کوجیما بود. اطلاعات بیشتری از این بازی در اختیار داسک گولم قرار دارد، ولی او فعلا نمی‌خواهد آن‌ها را منتشر کند.

کیچیرو تویاما، خالق مجموعه Silent Hill، باور دارد که بازسازی این سری بازی کار دشوارتری نسبت به رزیدنت اویل است. با این وجود چند طرفدار در استودیو Codeless قصد بازسازی این بازی را دارند. این پروژه با استفاده از آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود، اما هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. همچنین دو ماه پیش کونامی علامت تجاری Silent Hill را به‌روزرسانی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید