تصویری از نقشه جدید Battlefield 2042 فاش شد

نقشه‌ای با نام Exposure از به‌روزرسانی فصل اول

تصویری از نقشه جدید Battlefield 2042 فاش شد

افشاگر بازی‌های بتلفیلد تصویری از نقشه جدید و گسترده فصل اول بازی Battlefield 2042 با نام Exposure که انتظار می‌رود به زودی منتشر شود را فاش کرد.

هرچند عرضه بتلفیلد 2042 چندان بازیکنان را راضی نکرد اما طرفداران قدیمی این فرانچایز همچنان منتظر محتوای جدید فصل اول آن هستند. مدتی است که در گزارش‌ها عنوان شده به‌روزرسانی فصل اول نقشه جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد و اکنون اولین تصویر از این نقشه تحت عنوان Exposure توسط Temporial افشاگر شناخته شده، منتشر شده است.

در حالی که عده بسیار زیادی از بازیکنان از زمان انتشار موفق نشده‌اند تا به دلیل مشکلات زیاد آن را به صورت مدام تجربه کنند، توسعه‌دهندگان امیدوار هستند که محتوای جدید و هیجان انگیز فصل اول، نظر بازیکنان را به خود جلب کند.

بتلفیلد

علاوه بر بتل پس، به‌روزرسانی موردانتظار نقشه جدیدی تحت عنوان Exposure را برای بازیکنان ارائه می‌کنند تا از آن لذت ببرند. تاریخ انتشار این به‌روزرسانی هنوز مشخص نشده است اما این افشاگر در گزارش قبلی خود ادعا کرده بود که تا مارس سال آینده محتوای جدیدی برای بازی منتشر نخواهد شد.

در ابتدا تصور می‌شد که Exposure در بریتیش کلمبیا کانادا واقع شده باشد و تصاویر نیز این نظریه را بیشتر اثبات می‌کند. هرچند مرکز تحقیقاتی کانادا آمریکایی در این تصویر دیده نمی‌شوند اما مناظر زیبای غرب کانادا را در آن می‌بینیم.

با این حال، حتی خود Temporyal نیز خاطرنشان می‌کند که هیچ تضمینی وجود ندارد که این اطلاعات یا تصویر در به‌روزرسانی آینده بتلفیلد 2042 وجود داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید