تعداد اسلحه‌های بازی Battlefield 2042 احتمالا ناامید کننده باشد

به گفته یکی از افشاگران که به بازی دسترسی پیدا کرده

تعداد اسلحه‌های بازی Battlefield 2042 احتمالا ناامید کننده باشد

هر روز به زمان عرضه بازی Battlefield 2042 نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم و به نظر می‌رسد یکی از کاربران کمی زودتر به آن دسترسی پیدا کرده است. او به تعداد کم سلاح‌های بازی اشاره کرده که ممکن است برای طرفداران این سری ناامید کننده باشد.

در کمتر از یک هفته دیگر، بازیکنان در نهایت می‌توانند بازی Battlefield 2042 را تجربه کنند، زیرا دسترسی اولیه به بازی از تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان) برای مشترکین EA Play و ایکس باکس گیم پس آغاز می‌شود. اما اگر شما هم هیجان بسیار زیادی دارد و صبر کردن برایتان سخت است، در این گزارش جزئیات بیشتری از بازی منتشر شده است. در حالی که بازی نسبت به چیزی که در نسخه‌های بتا دیده‌ایم بسیار بهتر شده است، اما طرفداران از تعداد کم سلاح‌های موجود در بتلفیلد ۲۰۴۲ رضایت ندارند.

بازی Battlefield 2042

یکی از کاربران ردیت با نام «آرون فراگر» به صورت ناخواسته به بازی Battlefield 2042 پیش از عرضه رسمی دسترسی پیدا کرده و تا قبل از اخراج شدن از بازی، جزئیات زیادی از بازی را منتشر کرده است.

یکی از اولین پست‌های او به تعداد اسلحه‌های موجود در Battlefield 2042 اشاره دارد که طبق گفته او مجموع آن‌ها ۲۲ اسلحه خواهد بود. در تصویر منتشر شده نیز فقط ۴ تفنگ تهاجمی (Assault Rifles)، ۳ تفنگ تک تیرانداز و ۲ LMGS برای استفاده دیده می‌شود. واکنش طرفداران نسبت به این موضوع مثبت نبوده و به نظر می‌رسد آن‌ها امیدوار هستند که دایس به مرور زمان تعداد اسلحه‌های خود را افزایش دهد.

تام هندرسون که نام او معمولا به همراه Battlefield و Call of Duty شنیده می‌شود نیز در توییتر از این گزارش صحبت کرد و نظر کاربران توییتر نیز در رابطه با تعداد سلاح‌های بازی چندان مثبت نبوده است.

بازی Battlefield 2042 سرانجام در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان ۱۴۰۰) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴ و پی‌سی عرضه می‌شود. بتای عمومی بازی که ماه گذشته میلادی در دسترس قرار گرفت، توانست بیش از ۷.۷ میلیون بازیکن را به سمت خود جذب کند. باید دید این آمار درباره نسخه نهایی بازی به چه صورت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید