تهیه‌کننده بازی Bloodborne به Team Ninja ملحق شد

همه ژاپنی ‌ها در یک جا

تهیه‌کننده بازی Bloodborne به Team Ninja ملحق شد

تهیه‌کننده بازی Bloodborne از استودیوی From Software خداحافظی کرد و به Team Ninja، خالق سری بازی Nioh و Ninja Gaiden پیوست.

بازی بلادبورن، محصول استودیو From Software در سال ۲۰۱۵ به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه شد. این بازی توانست با اعمال تغییراتی در فرمول سری دارک سولز، طرفداران زیادی جمع کند و نمره ۹۲ را از سایت متاکریتیک کسب کند.

کارگردان این بازی، هیده‌تاکا میازاکی توانست به لطف موفقیت بزرگ بلادبورن، اعتبار بسیار زیادی برای خود کسب کند. ولی به تهیه‌کننده آن، توجه زیادی نشد. او که در ابتدای دوران کاری‌اش بر روی یکی از بازی‌های سونیک کار کرده بود، پس از مدتی به استودیو From Software رسید و در آن جا، شاهکاری به نام بلادبورن را خلق کرد. حالا یاماگیوا به یک استودیو ژاپنی دیگر نقل مکان کرده: Team Ninja.

رئیس توسئه دهندگان مستقل Sony Interactive Entertainment شوهی یوشیدا، در یک توئیت این خبر را به طرفداران اعلام کرد. یوشیدا عکسی از خودش با یاماگیوا در کنار فومیهیکو یاسودا، یکی از عوامل Team Ninja که کارگردانی Nioh را برعهده داشت، منتشر کرد.

در کپشن آن نیز نوشته بود:

یک غروب شادی بخش با آقای یاسودا و آقای یاماگیوا که به تازگی عضو Team Ninja شدند.

اکانت توئیتر Team Ninja نیز این خبر را به زبان ژاپنی تایید کرد. طرفداران بسیار مشتاقند بدانند که پروژه بعدی Team Ninja چه خواهد بود. هرچند هنوز نقش و وظیفه یاماگیوا در این استودیو مشخص نیست. ولی با وجود این حقیقت که یک شخص بالارتبه در سونی این خبر را اعلام کرده، احتمال می‌رود که این استودیو مشغول کار بر روی یک انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن باشد.

آثار اخیر تیم نینجا، که سری Nioh و بازی جدیدشان که همان Stranger of Paradise: Finale Fantasy Origin باشد، الهامات زیادی از بلادبورن و سری دارک سولز گرفته‌اند. بنابراین منطقی بود که به دنبال کسی باشند که در استودیو From Software کار کرده باشد و تجربه کار بر روی این عناوین را داشته باشد. با این که بازی Nioh به شهرت بلادبورن نرسید، ولی سیستم عمیق مبارزه‌اش و باس فایت‌های سختش، طرفدارهای بسیاری را جذب کرد.

بلادبورن اکنون برای PS4 در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید