تیک‌تو دوباره به عرضه بازی GTA 6 در ۲۰۲۴ اشاره کرده است

انتظار رکوردشکنی و افزایش چشمگیر درآمد

تیک‌تو دوباره به عرضه بازی GTA 6 در ۲۰۲۴ اشاره کرده است

همانطور که می‌دانید راکستار روی جی تی ای ۶ (GTA 6) کار می‌کند و اکنون کمپانی تیک‌تو به عرضه این بازی در سال ۲۰۲۴ اشاره کرده است. 

در گذشته نیز گزارشاتی از عرضه این عنوان در سال آینده وجود داشت و اکنون تیک-تو یک بار دیگر به عرضه جی تی ای ۶ در سال مالی ۲۰۲۵ اشاره کرده است. استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل Take-Two، در جدیدترین کنفرانس مالی اعلام کرده است که شرکت را برای یک سال عالی آماده می‌کنند. 

سال مالی ۲۰۲۵ از آپریل ۲۰۲۴ آغاز می‌شود و تا مارچ سال ۲۰۲۵ ادامه خواهد داشت. تیک‌تو قصد دارد در این بازه زمانی ۱۲ ماهه چند بازی بزرگ به بازار عرضه و درآمد زیادی کسب کند. این شرکت در گذشته نیز پیش‌بینی کرده بود که برای سال آینده ۸ میلیارد دلار درآمد خواهد داشت که یعنی باید ۲.۵ میلیارد دلار بیشتر فروش داشته باشد. 

بازی GTA 6

GTA 6 را می‌توان یکی از معدود بازی هایی دانست که می‌تواند در این زمینه کمک زیادی به تیک‌تو کند. از این رو حدس زده می‌شود که جی تی ای ۶ در سپتامبر یا اکتبر ۲۰۲۴ (اواخر تابستان یا اوایل پاییز سال ۱۴۰۳) به بازار منتشر شود. استراوس زلنیک همچنین در گذشته اعلام کرده بود که راکستار قصد دارد بهترین بازی ممکن را به بازار عرضه کند و جی تی ای ۶ بدون نقص خواهد بود. 

GTA 6 احتمالا در سال ۲۰۲۴ برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پی‌سی منتشر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید