جرای بازی MultiVersus با ماد غیرممکن شده است

جنگ وارنر و مادسازان شروع شد

اجرای بازی MultiVersus با ماد غیرممکن شده است

چند روز از آغاز فصل اول بازی مولتی ورسس (MultiVersus) گذشته و اکنون تعدادی از بازیکنان گزارش داده‌اند که اجرا بازی با ماد برای آن‌ها ممکن نیست. 

این بازیکنان کمپانی برادران وارنر را به این متهم کرده‌اند که تمامی مادها را با بخش چندنفره بازی MultiVersus ناسازگار کرده است و می‌خواهد این جامعه را از بین ببرد. Ghost، یک سازنده ماد مشهور، اول از همه به این مشکل اشاره کرده و به دنبال راه حل مناسبی برای دور زدن محدودیت‌ها است.

یک دیتاماینر معتبر نیز این ادعاها را تایید کرده و گفت که این تغییرات با آپدیت قبلی در بازی لحاظ شده‌اند. در هفته‌های گذشته مادهای جالبی برای مولتی ورسس منتشر شده است ولی احتمالا استودیو Player First Games به صورت مستقیم در این تصمیم نقش نداشته. در واقع کارگردان بازی حتی پروژه‌ها و مادهای طرفداران را در اکانت خود پست می‌کرد.  

بازی MultiVersus

کمپانی برادران وارنر از همان ابتدای کار با مادسازان و پشتیبانی آن‌ها از مولتی ورسس مشکل داشت. این شرکت بارها توسعه‌دهندگان ماد و بازیکنان را به شکل‌های گوناگون تهدید کرده و به صورت کامل مخالف نصب ماد روی بازی MultiVersus است. البته این موضوع برای مادسازها تازگی ندارند و همیشه راه حلی برای دور زدن محدودیت‌های پیدا می‌کنند. 

مولتی‌ورسس یک بازی رایگان است که هم‌اکنون روی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی در دسترس قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید