جزییات جدیدی از بازی Black Panther الکترونیک آرتز منتشر شد

محصولی جهان باز با سیستم داستانی نوآورانه

جزییات جدیدی از بازی Black Panther الکترونیک آرتز منتشر شد

فهرست مشاغل موردنیاز تیم سازنده به ما نشان می‌دهد که بازی جدید Black Panther که توسط کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) یا همان EA و زیرمجموعه‌اش در دست تولید قرار دارد، محصولی جهان باز با سیستم روایی بسیار نوآورانه خواهد بود.

شرکت الکترونیک آترز اخیرا تایید کرد که استودیوی تازه‌ تاسیس آن‌ها به نام کلیف‌هنگر گیمز (Cliffhanger Games) در حال کار روی یک بازی تک‌نفره از Black Panther است. اگرچه جزئیات یپرامون این محصول همچنان ناچیز باقی مانده، اما می‌دانیم که تیم سازنده هنوز در مراحل اولیه توسعه هستند. با این حال، در پی اعلامیه جدید استودیوی سازنده در صفحه رسمی خودشان در سایت لینکدین پیرامون استخدام افراد جدید در فهرست شغلی موردنظر خودشان (که اطلاعات توسط رسانه Exputer مشاهده و عمومی شد) جزئیات تازه‌ای از این محصول نسبتا موردانتظار می‌توانیم به دست آوریم.

در فهرست یادشده، شخصی به عنوان طراح ارشد بازی مورد نیاز است که بتواند روی بازی جهان باز Black Panther کار کند. این نیازمندی و درج «جهان باز» بودن با شایعات از پیش منتشر شده مطابقت کامل دارد. در ادامه فهرست می‌خوانیم که این شخص همچنین باید با کمک تیم سازنده «جان تازه به دنیای غنی و پویای بازی ببخشد» و روی «طراحی ساختار جهان» و همچنین «چگونگی تعامل جهانی بازی با شخصیت‌ها و دشمنان به یادماندنی» کار کند.

Black Panther

با توجه به اینکه کمپانی الکترونیک آرتز از بازی Black Panther به عنوان محصولی ماجراجویی و اکشن نام برده است، اما فهرست مشاغل موردنیاز در سمت مهندس نرم‌افزار به ما نشان می‌دهد که در نهایت بازی موردبحث ما یک محصول نقش‌آفرینی اکشن خواهد بود. همچنین سیستمی جدید و «بسیار نوآورانه» برای طراحی و ارائه بخش داستانی وجود خواهد داشت. این آگهی شغلی از آن سیستم به عنوان «داستان باز» یا Open Story یاد می‌کند که به صورت پیوسته به یکدیگر گره خورده و مکانیزم روایی را به صورت سیستم‌های گفتگو در گفتگو محور جلو می‌برد.

همچنین تیم سازنده از مهندس نرم‌افزار برای ساخت یا تجربه‌ای «با روایت پویا، ساخت گفتگو‌های شاخه‌دار و ارائه داستان‌های تعاملی» استفاده خواهد کرد کسی که پیش‌تر چنین رزومه‌ای در سایر عناوین ویدیویی مشابه داشته باشد، به عنوان امتیاز مثبت در روزمه‌اش محسوب خواهد شد. در نهایت فهرست مشاغل موردنیاز به ما نشان می‌دهد که تیم سازنده با موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵ بازی Black Panther را می‌سازند. 

دیدگاهتان را بنویسید