حملات Apex Legends و Titanfall توسط یک گروه انجام شده است-درخواست هکرها: واگذاری کنترل سرورها

بررسی‌های جدید مشخص می‌کند که حملات صورت گرفته برای بازی‌های ایپکس لجندز و تایتان‌فال توسط یک گروه انجام شده است که قصد داشتند کنترل سرور‌های بازی را در دست بگیرند.

همانطور که احتمالا می‌دانید هر دو بازی ایپکس لجندز و تایتان‌فال بارها مورد حمله هکرها قرار گرفته‌اند. هر دو بازی در شرایط مختلف خود با مشکلاتی روبرو شده‌اند که Titanfall شرایط بدتری را تجربه کرده است. همچنین این رابطه که حملات از سوی چه افرادی انجام شده است، سردرگمی‌های زیادی وجود دارد. هنگامی Apex Legends در اوایل ماه ژوئیه هک شد، آدرس وب‌سایتی برای کاربران ارسال می‌شد که به منظور نجات بازی Titanfall ساخته شده بود.

ایپکس لجندز

اکنون مشخص شده است، یکی از اعضای انجمن Titanfall با نام کاربری p0358 با دیگر اعضای گروهی در دیسکورد با نام Remnant Fleet همکاری داشته است تا حملات خود را به بازی تایتان‌فال انجام دهند. هر چند چنین چیزی ممکن است غیر واقعی به نظر برسد، اما هدف آن‌ها این بود که Respawn آن‌ها را استخدام کند یا کنترل سرورها را در اختیار آن‌ها قرار دهد تا بتوانند پروژه لغو شده Titanfall Online را احیا کنند.

پیام‌های بین p0358 و سایر اعضای این گروه دیسکورد نشان می‌دهد که آن‌ها درباره حمله تاریخ ۴ ژوئیه بازی ایپکس لجندز نیز نقش‌ داشته‌اند. با این وجود آن‌ها هرگونه ارتباط خود با حمله به بازی Apex Legends را رد کرده‌اند.

کاربر p0358 با ارائه یک روش دقیق برای حل مشکل بازی، بیش از سایر افراد سعی در متقاعد کردن Respawn برای واگذاری کنترل یکی از سرورهای بازی Titanfall را داشته است. علاوه بر این، مشخص شد که این حامی بازی تایتان‌فال نه تنها مسئول حمله‌های بازی بوده است بلکه به مسابقات ایپکس لجندز نیز حملاتی داشته و بازیکنان حرفه‌ای را مورد هدف خود قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید