دانلود انیمیشن دوبله فارسی روح کانترویل 2024

معرفی روح کنترویل

خانواده اوتیس همراه با دختر نوجوان خود یعنی ویرجینیا و دو پسر کوچک‌شان، به یک خانه زیبا، بسیار بزرگ و البته خیلی قدیمی، نقل مکان می‌کنند. این خانه زیبا، در یک دهکده سرسبز قرار دارد و همه چیز در آن‌جا ظاهرا بسیار عادی است. البته تا زمانی که شب فرا می‌رسد. با تاریک‌شدن هوا، اتفاقات عجیبی در خانه رخ می‌دهند و یک روح قدیمی، سعی دارد که خانواده اوتیس را از خانه بیرون کند! حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که این روح کیست، چرا می‌خواهد آن‌ها را بترساند و از همه مهم‌تر این‌که خانواده اوتیس چه کار خواهند کرد، هر چه سریع‌تر تماشا کارتون سینمایی روح کنترویل با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی روح کنترویل

سر سیمون، شبح مالک قبلی خانه است که در 300 سال گذشته، اجازه نداده که هیچ خانواده‌ای در خانه‌اش ساکن شوند. تا این‌که خانواده اوتیس از راه می‌رسند و به هیچ عنوان از کارهای او نمی‌ترسند. در این میان اما، ویرجینیا اصلا دوست ندارد که در این دهکده زندگی کند. ویرجینیا که ترجیح می‌دهد به شهر بزرگ‌تری برود، تصمیم می‌گیرد که با کمک روح کنترویل، والدین خود را به اسباب‌کشی به یک خانه دیگر در شهری بزرگ‌تر، وادار کند. کاری سخت و تقریبا غیر ممکن که حتی شبح کانترویل هم از انجام آن تقریبا ناامید می‌شود! شما فکر می‌کنید که ویرجینیا و شبح موفق خواهند شد؟

بچه‌ها با تماشا انیمیشن روح کنترویل چه نکات مثبت و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

ماجراهای این کارتون، فضای مهیج و خنده‌داری را ایجاد می‌کند که داستان اصلی یعنی حضور یک شبح را به موضوعی کاملا امن و غیر ترسناک تبدیل خواهد کرد. روند داستان و اتفاقات آن، کاملا جذاب و گیرا هستند و بچه‌های نوجوان و کمی بزرگ‌تر هم از تماشای آن لذت خواهند برد.
این کارتون نکات آموزنده و مهمی نیز دارد. پس از تماشا The Canterville Ghost ، می‌توانید راجع به این موارد مثبت با هم گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این کارتون چه نکات مثبتی دارد، پیشنهاد می‌کنیم که از موارد زیر ایده بگیرید:

بررسی ترس کودکان از تاریکی یا اشباح

مهم‌ترین موضوعی که در کارتون شبح کانترویل وجود دارد، حضور یک شبح است که با تمام وجود سعی دارد که ساکنان جدید خانه خود را بترساند. این موضوع، به شکل کاملا طنز به تصویر کشیده شده است و باعث ترس بچه‌ها نخواهد شد. با وجود این، می‌توانید از همین موضوع کمک گرفته و درباره اشباح با بچه‌ها حرف بزنید. به کودکان بگویید که چیزی به اسم روح، وجود ندارد و نباید از آن بترسند.
در صورتی که احساس می‌کنید که ترس کودکان در این باره خیلی جدی است، اجازه دهید که بدون فشار روانی از سوی شما با این موضوع مواجه شوند. هیچ‌گاه ترس آن‌ها را بی‌اهمیت در نظر نگیرید. کودکان را به خاطر ترس‌هایی که دارند، سرزنش نکنید و با استفاده از روش‌های اصولی، آن‌ها را در پشت‌سرگذاشتن این احساسات ناخوشایند، همراهی نمایید.

مشکلات تغییر محل زندگی خود و نحوه سازگارشدن با آن‌ها

ویرجینیا اصلا دوست ندارد که در یک روستای کوچک زندگی کند و ترجیح می‌دهد که به یک شهر بزرگ بروند. به همین دلیل همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا اعضای خانواده‌اش را به این کار مجبور کند. این موضوع برای اغلب بچه‌هایی که به تازگی محل زندگی‌شان تغییر کرده، تقریبا به همین شکل وجود دارد.
بچه‌ها دوست دارند به محله قدیمی یا مدرسه سابق خود بازگردند. از داستان این کارتون کمک گرفته و درباره تغییر محل زندگی و دلایل انجام این کار، با بچه‌ها حرف بزنید. بهتر است که پیش از جابه‌جایی، بچه‌ها را در جریان تغییر بگذارید. آن‌ها را در فرآیند تغییر محل زندگی، مشارکت دهید و کمک کنید که همراه با شما با این موضوع روبه‌رو شوند. درباره دلایل جابه‌جایی محل زندگی و رفتن به مکانی دیگر، حتما با همدیگر گفت‌وگو نمایید.

تفاوت فرهنگی مردم در دنیا

خانواده اوتیس از آمریکا به یک روستای انگلیسی رفته‌اند و تفاوت فرهنگی میان مردم این دو کشور، به خوبی در کارتون The Canterville Ghost بررسی می‌شود. از این موضوع استفاده کرده و به بچه‌ها بگویید که مردم هر محله، شهر و کشور، آداب‌ورسوم و البته فرهنگ خاص خود را دارند. انسان‌ها باید به این تفاوت‌ها احترام بگذارند. در عین حال اجازه ندهند که این تفاوت‌ها، بین آن‌ها و دیگر مردم، فاصله ایجاد کند.
به بچه‌ها تاکید کنید که همه انسان‌ها، تا زمانی که به دیگران آسیب نزنند، محترم هستند. هیچ‌گاه نباید آدم‌ها را بر اساس موقعیت زندگی، نحوه زندگی یا دیگر موارد مشابه، برتر یا پایین‌تر بدانند.

والدین پیش از پخش انیمیشن The Canterville Ghost با دوبله فارسی باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • حضور شبح‌ها و روند داستان باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 8 ساله به بالا مناسب‌تر باشد.
  • در صورتی که احساس می‌کنید فرزندان شما ممکن است از شبح بترسند، در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید.
  • در این کارتون چند سکانس مبارزه فیزیکی و شمشیربازی وجود دارد.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی روح کنترویل 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون سینمایی روح کنترویل با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن The Canterville Ghost 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد. پس از دانلود، این کارتون را آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های ویرجینیا و سر سیمون، در کنار هم حسابی لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید