دانلود انیمیشن سگ شجاع 2018 Under Dog آندرداگ دوبله فارسی

دوبله شده توسط تصویر دنیای هنر

درباره آندرداگ
خلاصه انیمیشن : گروهی از سگ‌های ولگرد که توسط انسان‌ها رها شده‌اند ، مکانی بدون انسان پیدا می‌کنند و هویت و معنای آزادی را پبدا می‌کنند اما…

درباره انیمیشن : آندرداگ – The Underdog 2018 یا A Dog’s Courage یک پویانمایی محصول سال ۲۰۱۸ کره جنوبی درباره داستان سگ های رها شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده لی چون باک و اوه سونگ یون است و دو کیونگ سو، پارک سودام و پارک چول مین در آن ایفای نقش می کنند. در تاریخ 16 ژانویه 2019 در سینماها اکران شد. این فیلم بیست و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم خارق‌العاده بوچئون را در جولای ۲۰۱۸ افتتاح کرد. همچنین برای نمایش در کره شمالی به عنوان اولین اقدام از برنامه تبادل فیلم کره جنوبی-کره شمالی انتخاب شد.

انیمیشن آندرداگ در جشنواره فیلم Kaohsiung تایوانی در بخش فانتزی کودکان در 20 تا 21 اکتبر 2018 به نمایش درآمد. در مارس 2019، Underdog در جشنواره جایزه انیمه توکیو نمایش داده شد، که اولین فیلم کره ای بود که چنین کاری را انجام داد. در ژوئن 2019، Underdog در جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی به نمایش درآمد و تنها فیلم انیمیشن کره‌ای از هشت فیلم بود که این کار را انجام داد. انیمیشن آندرداگ – The Underdog 2018 امتیاز 6.1 از 10 را در سایت IMDb کسب کرده است.

صداپیشگان :
دو کیونگ-سو در نقش مونگچی
پارک سو-دام در نقش بامی
پارک چول مین در نقش جانگاه
کیمی بریت در نقش کلی

دیدگاهتان را بنویسید