دانلود انیمیشن “کریسمس ۸ بیتی” با زیرنویس فارسی

زیرنویس چسبیده بازبینی شده

فیلم کریسمس 8 بیتی به کارگردانی مایکل داوز (Micheal Dowse) است که برگرفته از رمانی به همین نام می‌باشد. این اثر کمدی و جذاب بر اساس فیلمنامه کوین جاکوبوفسکی (Kevin Jakubowski) ساخته شده است. این فیلم کمدی ماجراهای کودکی جیک دویل ده ساله را به تصویر کشیده است. داستان در حومه شهر شیکاگو است و جیک به همراه دوستانش برای به دست آوردن جدیدترین و بهترین سیستم بازی ویدیوی تلاش می‌کند.

کریسمس 8 بیتی 3

خلاصه داستان کریسمس 8 بیتی 8 Bit Christmas: روایت خاطره کریسمس کودکی پدر برای دخترش!

این فیلم حول محور پسر جوانی به نام جیک دویل (Jake Doyle) است. او در حومه شهر شیکاگو زندگی می‌کند. ما شاهد تلاش  جیک برای پیداکردن نینتندو (Nintendo) که نوعی کنسول بازی است، خواهیم بود. در ادامه فیلم بزرگسالی جک دویل را می‌بینیم که  خاطرات آن شب کریسمس را برای دخترش تعریف می‌کند. او به دخترش از ملاقاتش با همسرش و تلاش‌های دوستانش برای دستیابی به کنسول بازی می‌گوید.

کریسمس 8 بیتی 1

این فیلم بین روایت زندگی جیک دویل (Jake Doyle) از اواخر دهه 80 تا به امروز به تصویر کشیده شده است و تماشاگران را به این سال‌ها می‌برد‌. جیک دویل این داستان حماسی را با جزئیاتی کامل از زندگی تعریف می‌کند و تماشاگران را برای دیدن آن جذب می‌کند.

ستارگان طلایی فیلم کریسمس 8 بیتی 8 Bit Christmas!

ستارگان فیلم فوق‌العاده کریسمس 8 بیتی نیل پاتریک هریس (Neil Patrick Harris) در نقش فوق‌العاده جذاب جیک دویل در بزرگسالی است. وینسلو فگلی (Winslow Fegley) در نقش جیک دویل در نوجوانی می‌درخشد. جون دایان رافائل (June Diane Raphael) در نقش کتی در فیلم کریسمس 8 بیتی بازی می‌کند.

کریسمس 8 بیتی 2

نظر کاربران پس از دیدن تریلر و خبر اکران فیلم کریسمس 8 بیتی 8 Bit Christmas!

فیلم کریسمس 8 بیتی (8 Bit Christmas) ما را به دوران کودکی‌مان بازمی‌گرداند. روزهایی را به یاد می‌آوریم که برای بازی با آتاری و نینتندو تلاش می‌کردیم. این فیلم برای بچه‌های دهه 1980 بسیار تحسین‌برانگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید