You are currently viewing دانلود بازی”ستیزه جویان اقیانوس” دوبله فارسی battle stations pacific برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی”ستیزه جویان اقیانوس” دوبله فارسی battle stations pacific برای کامپیوتر با لینک مستقیم

بازی BattleStations Pacific – ستیزه جویان اقیانوس ترکیبی از ویژگی‌ بازی‌ جنگی و استراتژیک را ارایه می‌دهد. نبردهای این بازی نیز در نوع خود هیجان‌انگیز و پیچیده است. انفجارهای حاصل از نبردهای دریایی و هوایی در این بازی به شدت طبیعی و هیجان‌انگیز درآمده است.

Battle Stations Pacific

Battle Stations Pacific

داستان بازی  Battlestations Pacific

داستان مربوط به ایام جنگ دوم جهانی است که نبرد بین ژاپنی‌ها و آمریکایی‌ها جریان دارد و شما می‌توانید در نقش هر یک از این دو گروه ظاهر شوید. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این بازی قابلیت اجرای گروهی و آنلاین چند نفره است که کیفیت مناسبی دارد.

Battle Stations Pacific

Battle Stations Pacific

اگر در این بازی نقش آمریکایی‌ها را بر عهده بگیرید، حرکت شما از Midway شروع می‌شود و به سمت Okinawa می‌روید تا آن منطقه را فتح و آرامش را به اقیانوس آرام برگردانید. در نقش ژاپنی‌ها شما کنترل ناوگان سلطنتی ژاپن را در اختیار می‌گیرید و این شانس را دارید تا در بندر معروف Pearl Harbor بجنگید و تلاش کنید تا مسیر تاریخ را تغییر دهید و کنترل کامل اقیانوس آرام را در دست بگیرید.

Battle Stations Pacific

Battle Stations Pacific

کاربر در بازی Battlestations Pacific نقش یک جنگجوی دوران جنگ جهانی دوم را بر عهده دارد. وی با هواپیمای خود که مجهز به یک مسلسل مربوط به آن دوران است از آسمان به کشتی‌ها و دیگر هواپیماها شلیک می‌کند و تلاش دارد همه دشمنان و اسباب و ادوات جنگی آن‌ها را نابود کند.

این بازی امتیاز 7.8/10 از دید کاربران و امتیاز 74/100 را از دید منتقدان سایت metacritic را کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید