You are currently viewing دانلود بازی انتهای وحشت دوبله فارسی Nosferatu: The Wrath of Malachi ناسفراتو برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی انتهای وحشت دوبله فارسی Nosferatu: The Wrath of Malachi ناسفراتو برای کامپیوتر با لینک مستقیم

بازی Nosferatu The Wrath of Malachi در سبک اکشن , ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Idol FX ساخته شده و استودیوی Funbox Media Ltd این بازی را در سال 2003 برای پلتفرم PC منتشر کرده است . این بازی با الهام گرفتن از فیلم دراکولای Bram Stoker می باشد و در مورد فردی است که پس از شکست در مسابقات شمشیر زنی در سوئدا قصد سفر به تانزانیا را دارد شخصیت اصلی که James نام دارد در مسیر رسیدن به نامزدی خواهر خود می باشد ولی زمانی که به قلعه می رسد همه چیز آنچه که باید نمی باشد .

خلاصه داستان : یک شب مه آلود در سال 1912 می باشد . یک خانواده ی فقیر ولی با شرافت از انگلیستان و تعدادی از دوستان صمیمی آنها قلعه ی Malachi از املاک یک کونت رومانیایی ثروتمند می رسند تنها سه روز تا عروسی بزرگترین دختر خانواده ربکا باقی مانده بود . ربکا قرار بود تا با پسر کونت ازدواج کند تا بتواند مجدد جز افراد اشرافی لقب گیرند . تنها فردی که حضور نیافته شما می باشید برادر عروس که در مسیر آمدن به آنجا از استهکلم می باشید ولی در این مسیر باید با بهترین شمشیر زن اولمپیک Union Jack مبارزه کند . Sir Patterson از نحوه ی رفتار کونت در بدو ورود آنها ناراضی بود ولی با این حساب او به پیشخدمت های خود دستور داد تا تمام اتاق ها را به آنها نشان دهد . بعد از آنکه آنها با وارد شدن به اتاق ها در آنجا طندانی شدند متوجه نیت کونت شدند و حالا آنها به دنبال بخشایش کونت خون آشام هستند .

گیم پلی : بازی Nosferatu The Wrath of Malachi به صورت شوتر اول شخص می باشد و به هیچ وجه به صورت خطی نمی باشد و شما می توانید تمام بخش های قلعه را به هر روشی که می خواهید کاوش کنید . در طول بازی ابزار مناسبی برای از بین بردن خون آشام ها نظیر آب مقدس , صلیب , وسایل چوبی و سلاح های مدرن به دست می آورید . برخی از خون آشام ها تنها با سلاح هایی خاص می میرند در نتیجه تاکتیک های شما را با چالش روبه رو خواهد کرد . گرافیم 3D فوق العاده در کنار نورپردازی عالی می تواند حس یک بازی ترسناک کلاسیک را برای شما زنده کند .

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

مشخصات بازی :

نام بازی : Nosferatu The Wrath of Malachi پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2003 شرکت سازنده : Idol FX منتشر کننده : Funbox Media Ltd سبک بازی : اکشن , ماجراجویی

دیدگاهتان را بنویسید