You are currently viewing دانلود بازی اندرویدی بن تن: حمله ی ویلگکس – Ben10 Vilgax Attacks موبایل

دانلود بازی اندرویدی بن تن: حمله ی ویلگکس – Ben10 Vilgax Attacks موبایل

بازی «بن10: حمله ی ویلجکس» برای موبایل؛ نسخه ی کامل بهمراه فیلم ها و موسیقی های کامل بازی با کیفیت عالی، دارای قابلیت ذخیره سازی و لود کردن در هر موقعیتی از بازی، تغییر تنظیمات گرافیک بازی و سیستم قابل اجرا بر روی تمام موبایل های اندرویدی.

توضیحات

دانلود بازی بن ۱۰ نیروی ماورایی حمله ویلجکس

Ben 10 Alien Force Vilgax Attacks بازیکنان نقش بن تنیسون را از مجموعه تلویزیونی Ben 10 Alien Force بازی می کنند. بار دیگر Vilgax در حال تلاش برای حمله به زمین است و بن تنها قهرمانی است که می تواند جلوی توپ Null Void تازه او را بگیرد. بازیکنان می توانند به هشت شکل بیگانه تبدیل شوند تا بتوانند با عوامل Vilgax مبارزه کنند و معماهای مختلف در طول راه را حل کنند. این داستان در سیارات حالت های بیگانه بن اتفاق می افتد، در حالی که بازیکن از اتشفشان های Vulpin عبور می کند و به معابد Terradino ورود میکند.

سیستم مبارزه ای مبتنی بر کمبو ضربات عادی و تمرکز بر حملات ویژه ای است که چندین دشمن را در یک زمان از بین می برد. دشمنان طی چندین موج حمله میکنند و هر کدام گروهی از دشمنان دیگر را ایجاد می کنند. همراه با Vilgax، چندین شخصیت منفی خاطره انگیز دیگری از این مجموعه نیز در طول بازی در باس فایت های حماسی ظاهر می شوند.

فیلم آموزش تغییر تنظیمات و گرافیک بازی و افزایش سرعت (کلیک کنید):

https://aparat.com/v/GIakt

لینک دانلود (6مگابایت)، در اولین اجرا دیتا با حجم “یک و نیم” گیگابایت بطور خودکار دانلود و نصب میشود، سپس میتوانید بازی را بدون اینترنت به راحتی اجرا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید