You are currently viewing دانلود بازی اندرویدی مرد عنکبوتی دوست یا دشمن آفلاین Spider Man Friend or Foe موبایل با حجم کم

دانلود بازی اندرویدی مرد عنکبوتی دوست یا دشمن آفلاین Spider Man Friend or Foe موبایل با حجم کم

بدون نیاز به اینترنت (کاملاً آفلاین) و با حجم کم (فقط 247 مگ!)، دارای قابلیت ذخیره سازی و تغییر تنظیمات سیستم و گرافیک و کیفیت و سرعت. محصولی از زرین پخش هنر…

در بازی مرد عنکبوتی: دوست یا دشمن (Spider-Man: Friend or Foe) اسپایدرمن باید با بعضی از معروف‌ترین دشمنان خود مواجه شود تا تهدید بسیار بزرگتری را در هم شکند. علیه شخصیت‌هایی نظیر دکتر اختاپوس (Doctor Octopus)، ونوم (Venom) و گرین گابلین (Green Goblin) مبارزه کنید و بعد از پیروزی آن‌ها را به لیست متحدان خود اضافه کنید.

بازی از حوادث فیلم سه‌گانه مرد عنکبوتی الهاماتی گرفته است. ای بازی اکشن یک چرخش شوخی‌آمیز داشته و آن هم پیوستن دشمنان است. بازیکن می‌تواند از گالری آن‌ها را انتخاب کند و در حالت بازی تک‌نفره یا در حالت چندنفره Versus آن‌ها را بکار گیرد.

آموزش تغییر گرافیک و سرعت بازی (کلیک کنید)

بازی کلاسیک مرحله محور با غلبه در مراحل پیش می‌رود و سه بعدی طراحی شده است. اسپایدر من و متحدانش مرحله به مرحله توسط هلی‌کریر (Helicarrier) به عنوان مقر اصلی پیش می‌روند. در ابتدا کنترل اسپایدرمن بر عهده بازیکن است و در ادامه می‌توان از شخصیت‌های فرعی که به او می‌پیوندند استفاده کرد. هر شخصیت سبک مبارزه منحصر به فرد خودش را دارد. با پیش رفتن داستان بازی افراد فرعی جدیدی استخدام می‌شوند که می‌توانند قهرمان یا شرور باشند. برای پیوستن اشرار، باید ابتدا در میدان مبارزه آن‌ها را شکست داد.

این بازی نسخه ی فشرده شده و ادیت شده ی بازی با حجم کم (247 مگ) است، برای اجرا هیچ نیازی به اینترنت نیست، نیازی به تماشای تبلیغات آزار دهنده نیست، به راحتی بازی کنید و لذت ببرید!

دارای قابلیت ذخیره ی بازی در هر موقعیت، قابل تنظیم و تغییرات گرافیک و تنظیمات و سرعت بازی و …

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

دیدگاهتان را بنویسید