You are currently viewing دانلود بازی اندرویدی GTA جنگ محله چینی ها – Chinese Towns Wars

دانلود بازی اندرویدی GTA جنگ محله چینی ها – Chinese Towns Wars

Grand Theft Auto: Chinatown Wars یکی دیگر از سری بازی های GTA می باشد که توسط Rockstar Games عرضه شد در ابتدای بازی که آن تبهکاران شما را در داخل رودخانه می اندازند شما باید با ضربه به شیشه ی ماشین آن را شکسته و از ماشین بیرون بیایید. در یکی از ماموریت ها که Zhou Ming به شما میدهد شما وظیفه دارید که ماشین هایی را که بمب گذاری شده را خنثی کنید که در نوع خود خیلی جالب بود. و یا برای درست کردن کوکتول مولوتف باید به پمپ بنزین رفته و بطری ها را پر از بنزین کرده و … . این جور موارد بسیار در بازی دیده میشوند که اگر بخواهیم تک تک آنها را نام ببریم شاید فقط یک نقد کامل را باید به آنها اختصاص دهیم.

فیلم آموزش تغییر تنظیمات و گرافیک بازی و افزایش سرعت (کلیک کنید):

https://aparat.com/v/GIakt

داستان:
داستان بازی حول محور فردی چینی به نام Huang Lee میگردد. خانواده ی او از اشراف زادگان بوده اند و همیشه از احترام خاصی در شهر برخوردار بوده اند. پدر لی (Traid) رئیس یکی از بزرگترین باند خلافکاری در این شهر است. کل داستان این را بیان میکند که شما باید دنبال شمشیر خانوادگی خود بگردید. و اما قضیه ی این شمشیر….


این شمشیر نشان خانوادگی خانواده ی لی است. لی پس از ورود به لیبرتی سیتی از پدرش مامورت میگیرد که این شمشیر را به عمویش برساند. بعد از چند لحظه شاهد حمله ی تبهکاران به لی و پدر لی هستیم. در این درگیری پذر لی کشته می شود و خود لی به شدت زخمی میشود. لی در هنگام فرار توسط افراد گروه دزدان شمشیر دزدیده میشود. این تبهکاران بر این تصورند که او به شدت زخمی است و توان هیچ کاری را ندارد بنابراین لی را در داخل رودخانه می اندازند و او را رها میکنند. از این جا به بعد کنترل بازی در دست ماست. لی پس از شکستن پنجره ی ماشین و بیرون آمدن از آب سریع به طرف عموش Kenny Lee میرود و تمام قضیه را برای عمویش توضیح میدهد. عموی لی بعد از شنیدن این خبر بسیار عصبانی میشود.

او میخواست با تحویل دادن شمشیر به Hsin Joaming (رئیس کل گروه مافیای چینی ها) خود را پیش وی عزیز کرده و به عنوان جانشین او معرفی شود. اما چند نفر دیگر نیز خواستار این مقام بودند که یکی از آنها پسر خود رئیس است و نفر دیگر یکی از بالا رتبه ترین عضو این گروه است.
پس از این اتفاق Kenny Lee به لی و چند نفر دیگر ماموریت پیدا کردن شمشیر را میدهد و به پیدا کننده ی شمشیر قول پول و مقام می دهد.

اما لی در این بین فقط به سود خودش کار میکند. او برای این ۳ نفر کار میکند. کمی جلوتر سرو کله ی ایتالیایی ها نیز در بازی پیدا میشود و لی نیز به مقابله با آنان میپردازد.
داستان بازی بسیار زیبا طراحی شده و پر است از هیجان. در کل داستان اصلا پیچیده و مبهم نیست.

لینک دانلود (6مگابایت) پس از خرید به ایمیل شما ارسال میشود، در اولین اجرا دیتا با حجم “862” مگابایت بطور خودکار دانلود و نصب میشود، سپس میتوانید بازی را بدون اینترنت به راحتی اجرا کنید.

پشتیبانی آنلاین و ارتباط باما:   تلگرام: @zphonar    ایمیل: contact@zphonar.com

دیدگاهتان را بنویسید