You are currently viewing دانلود بازی ایرانی خانم طلا یه مرغ شیطون و بلا، لینک مستقیم برای کامپیوتر

دانلود بازی ایرانی خانم طلا یه مرغ شیطون و بلا، لینک مستقیم برای کامپیوتر

بازی کودکانه “خانم طلا، یه مرغ شیطون بلا” ویژه گروه سنی مثبت 3 سال که با همکاری و مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای تولید شده، اواخر خرداد 1391 منتشر شده است.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، این بازی که دو سال زمان صرف طراحی و تولید آن شده است، با داشتن بيش از 40 دقيقه انيميشن مياني شاد و 15 مرحله جذاب محصولي فراتر از يک بازي ساده بوده و در واقع می توان آن را يک بازي کارتون(Game Cartoon ) نامید.
بازی خانم طلا در نمايشگاه هاي مختلف از جمله نخستین نمايشگاه بازي هاي رايانه اي تهران مورد توجه علاقه مندان و کارشناسان بازی های رایانه ای قرار گرفت.


بازی رایانه ای خانم طلا داستان مرغی از خود راضی با پرهای طلایی و زیباست که همه دوستانش را بخاطر غرورش از خود رنجانده است. خانم طلا یک روز که از خواب برمی خیزد می بیند همه پرهایش ریخته و دیگر اثری از زیبایی گذشته نیست. بازیکن در طول بازی در نقش خانم طلا باید از دوستانش برگ چنار بگیرد و به نوعی مورد بخشش آنها واقع شود تا پیر دانا برای خانم طلا داروی شفابخش بسازد.
ویژگی اصلی این بازی انیمیشن متفاوت و صداگذاری به وسیله بهترین گویندگان حوزه کودک است که در کنار مراحل مختلف، بازی حالت بازی- کارتون به خود می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید