You are currently viewing دانلود بازی ایرانی شمشیر نادر با زبان فارسی برای کامپیوتر Quest of Persia Nader’s blade

دانلود بازی ایرانی شمشیر نادر با زبان فارسی برای کامپیوتر Quest of Persia Nader’s blade

شمشیر نادر، همانطور که از نامش هم پیداست، داستان فتوحات نادرشاه افشار، مؤسس سلسله افشاریه را نشان می‌دهد.

داستان بازی از جایی شروع می‌شود که افغان‌ها با استفاده از بی‌لیاقتی سلطان حسین صفوی، همه ایران را تصرف کرده‌اند و کسی جلودارشان نیست، اما بالاخره یک شخص پیدا می‌شود که نه‌تنها جلوی افغان‌ها، بلکه جلوی روس‌ها و عثمانی‌ها را هم بگیرد و استقلالی دوباره به ایران ببخشد؛ آن شخص کسی نیست جز، نادرشاه افشار که در بازی او را هم در سنین جوانی و هم در بزرگسالی، ملاقات خواهیم کرد.

جالب است بدانید که شخصیت اصلی بازی پایان معصومیت که در بازی لطفعلی‌خان زند به گذشته سفر کرده بود، در این بازی هم حضور دارد و داستان‌ها و رشادت‌های نادرشاه افشار را برای لطفعلی‌خان تعریف می‌کند!

بازی-ایرانی-کوئست-آف-پرشیا-سه-گانه-شمشیر-نادر.jpg

بازی شمشیر نادر که در سال ۱۳۸۸ منتشر شد، انصافاً نسبت به بقیه بازی‌های ایرانی هم‌دوره‌ای خود، چند پله بهتر و جلوتر است، مخصوصاً از نظر داستانی و خلاقیتی که نویسندگان این بازی داشته‌اند.

گیم پلی بازی، نسبت به زمان خود، قابل‌قبول است، ولی چیزی نیست که شما را به وجد آورد. نکته جالب در این بازی، این است که نادرشاه، حرکات رزمی مخصوص خود را دارد و مثلاً نوع مبارزه او با یک سرباز ساده صفوی، کاملاً متفاوت است و وقتی‌که شما یک ‌بار با نادر و یک‌ بار هم با سرباز صفوی بازی کنید، متوجه این تفاوت خواهید بود.

quest-of-persia-شمشیر-نادر-بازی-ایرانی-اکشن-مبارزه-ای.jpg

در بازی، باس فایت‌هایی هم وجود دارد که البته کشتن اولین باس فایت بازی زیاد چالش‌برانگیز و سخت نیست.

اگر بخواهیم درباره گرافیک این بازی صحبت کنیم، باید گفت که نسبت به سال انتشار، واقعاً با یک شاهکار طرف هستیم، طراحی مکان‌ها و چهره شخصیت‌های بازی هم واقعاً قابل‌قبول است.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

این پست دارای 3 نظر است

 1. عباس

  سلام من در هنگام نصب مشکلی برام پیش امد

 2. نصیری

  رمز فایل چیست؟

  1. مدیر سایت

   رمز نداره، فقط یک فعال ساز داره که در کنار لینک دانلود بازی به ایمیل شما ارسال شده و نحوه ی کار با آن هم به ایمیل ارسال شده.

دیدگاهتان را بنویسید