You are currently viewing دانلود بازی ایرانی “هنر سرعت” برای کامپیوتر با لینک مستقیم Art of Speed

دانلود بازی ایرانی “هنر سرعت” برای کامپیوتر با لینک مستقیم Art of Speed

بازی رایانه‌ای هنر سرعت با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در استودیو بازی سازی تصویرگران رویا تولید شد. این بازی در طی مدت دو سال و نیم ساخته شده است.
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای: بازی هنر سرعت یک بازی اتومبیل رانی و مسابقه ای است که از کیفیت مناسبی در بخش های گرافیک و گیم پلی برخوردار است. این بازی در دومین نمایشگاه بازی های رایانه ای با امکان تست گیم پلی برای بازدید کنندگان به نمایش در آمد و با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شد.


در این بازی 10 ماشین با 40 اسپرت مختلف ساخته شده است. ماشین های پیکان، پراید، پژو 405 ، پروتون ، ال 90 ، سمند ، مگان ، زانتیا ، تویوتا کمری و مورانو در این بازی وجود دارند. محیط های متنوعی که با الهام گیری از طبیعت ایران ساخته شده فضای کاملا ایرانی را به بازی داده است .
ویژگی اصلی این بازی تاکید روی هنر رانندگی بوده که اسم بازی هم به همین مسأله اشاره می کند. در هنر سرعت، رتبه و کیفیت رانندگی بازیکن، هر کدام امتیاز مخصوص به خود را داراست و علاوه بر برنده شدن در بازی بایستی در پیچ ها از دریفت استفاده کرده و در طول بازی هم رکورد مناسبی از سرعت را داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید