You are currently viewing دانلود بازی ایران 57 برای کامپیوتر Iran 1979 با لینک مستقیم

دانلود بازی ایران 57 برای کامپیوتر Iran 1979 با لینک مستقیم

«ایران 57» یک بازی اکشن ماجرایی است که قصد دارد از طریق داستانی گیرا در بستری مستند و قابل اعتنا، به روایت انقلاب اسلامی بپردازد. این بازی با تکیه بر روایت جذاب و مستند خود، مخاطب را به تهران سال 57 می‌برد، درست در دل روزهای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی.

روایت معمایی و پیچیده، اکشن، تیراندازی و ماشین‌سواری، بیش از 40 شخصیت داخل بازی، همراه با چندین ساعت دیالوگ‌ هدفمند و ده‌ها سند تاریخی، تلاش می‌کنند مخاطب را کاملا درگیر بازی «ایران 57» کنند.

روایت داستانی بازی، از خرداد 1342 آغاز می‌شود، زمانی که مردم ورامین به جرم دفاع از خمینی به خاک و خون کشیده می‌شوند. در آخرین لحظات، ایلیار که رهبری جمعیت کفن‌پوش را بر عهده دارد، پسر خردسالش ایلیشن را به برادرش می‌سپارد. 15سال بعد از این رویداد، بازی را در نقش ایلیشن که اکنون 25 سال سن دارد، پیش خواهیم برد. ایلیشن سپس به‌ همراه عموی خود که یک فعال سیاسی مارکسیست است، به تهران می‌آید. او که در آن برهه، سن زیادی ندارد، پس از مشاهده فعالیت‌های خشونت‌آمیز این گروه، از آن جدا شده و راه خود را تغییر می‌دهد.

تماشای فیلمی از محیط بازی (کلیک کنید)

در «ایران 57» با ایلیشن همراه خواهیم شد تا بیش از 12 واقعه تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی را در طول داستانی جذاب و گیرا بررسی کنیم.تصاویر

*ما در زرین پخش هنر فقط این بازی را منتشر کرده ایم و این به معنای موافقت ما با سیاست و حکومت نیست*

دیدگاهتان را بنویسید