You are currently viewing دانلود بازی ایندیانا جونز و مقبره امپراطور دوبله فارسی Indiana Jones and Emperors thumb برای کامپیوتر

دانلود بازی ایندیانا جونز و مقبره امپراطور دوبله فارسی Indiana Jones and Emperors thumb برای کامپیوتر

بازی Indiana Jones and the Emperor’s Tomb که با نام ایندیانا جونز مقبره امپراطور نیز شناخته می شود یکی دیگر از آن بازی های قدیمی به یاد ماندنی است که همه ی ما خاطرات خوبی را با آن گذرانده ایم. از معما های لذت بخش و جذاب و بعضا سخت بازی بگیرید تا سکانس های اکشن با گان پلی متفاوت بازی که می توانست همه ی ما را برای ساعت ها سرگرم خودش کند.

این عنوان که برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل ششمی پلی استیشن ۲ و اکس باکس عرضه شده بود به یکی از پر فروش ترین بازی های استودیو لوکاس آرتس تبدیل شد و با وجود موفقیت های فراوان نسخه های بعدی آن به طرز عجیبی ساخته نشد.

درباره بازی Indiana Jones and the Emperor’s Tomb :
Indiana Jones and the Emperor’s Tomb با وجود آنکه بیش از ۱۵ سال زمان از عرضه اش گذشته است هم چنان هم می تواند بازیباز ها را به وجد آورد. این را می توان با نگاهی به صفحه ی استیم بازی و دیدن نقد های کاربران دید. نقدهایی که نمره ی فوق العاده ی ۹ از ۱۰ را برای بازی رقم زده است و به خوبی ثابت می کند که این بازی تا چه حد می تواند شگفت آور باشد؛ به شرط آن که شخصیت ایندیانا جونز نیز یکی از کاراکترهای دوست داشتنی شما باشد.

به قول یکی از کاربران استیم، پیش از آن که آنچارتد و لارا کرافتی به وجود بیایند یک بازی وجود داشت به نام Indiana Jones and the Emperor’s Tomb، بازی که تمام دوران کودکی و نوجوانی ما را پر کرده بود و تمام لحظه هایش می توانست ما را هیجان زده نماید. Indiana Jones and the Emperor’s Tomb یک شاهکار هنری در زمان عرضه ی خود به حساب می آمد و اگر از علاقه مندان به بازی های قدیمی هستید، تجربه ی این اثر را به طور قطع به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

سیستم مورد نیاز بازی

Operating System: Windows XP (32-Bit), Windows Vista, Windows 7
CPU: 1.4 Ghz
RAM: 256 MB
Video card: ۱۲۸ MB
Hard disk space: ۱,۳ GB

دیدگاهتان را بنویسید