You are currently viewing دانلود بازی ترس سرد دوبله فارسی Cold Fear برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی ترس سرد دوبله فارسی Cold Fear برای کامپیوتر با لینک مستقیم

Cold Fear نام یک بازی ویدئویی در ژانر ترسناک می باشد که در سال ۲۰۰۵ توسط شرکت DarkWorks ساخته شد و کمپانی مطرح یوبی سافت آن را برای ویندوز و کنسول های نسل ششم منتشر کرد. این عنوان که در کشور ما به نام ” ترس سرد ” شناخته می شود زمانی یکی از بازی هایی بود که در تمام فروشگاه های بازی پیدا می شد و تقریبا تمام گیمر های آن زمان این بازی را تجربه کرده بودند. با این وجود تجربه ی دوباره این بازی می تواند به نوعی یک خاطره بازی خوب به حساب بیاید، جدا از اینکه اگر از گیمر های جدید هستید و دوست دارید یک بازی ترسناک قدیمی را تجربه کنید، قطعا ” ترس سرد ” می تواند عنوانی جذاب برای شما باشد.

Cold Fear در حقیقت دومین ساخته ی استودیو DarkWoods می باشد؛ کمپانی که قبلا ساخت یکی از نسخه های بازی Alone in the Dark را بر عهده داشته، بازی را ساخته که از هر نظر در سطح عناوین قابل قبول و استاندارد ژانر ترسناک قرار می گیرد. از سویی دیگر نمره ی ۹ از ۱۰ کاربران استیم به این بازی نشان از آن دارد که ” ترس سرد” یک بازی موفق در سبک ترسناک می باشد و می تواند وظیفه ی خود که ترساندن مخاطب باشد را به خوبی به انجام برساند.

داستان بازی Cold Fear :
ترس سرد داستان یک نگهبان ساحلی ایالات متحده آمریکا به نام تام هنسن می باشد که برای کمک به یک کشتی شکار نهنگ روسی به تنگه برینگ، جایی که در بین آلاسکا و سیبری قرار دارد، می رود و در این کشتی با خدمه ی کشتی رو به رو می شود که به یک ویروس خاص مبتلا شده اند و به موجوداتی زامبی مانند تبدیل شده اند.

هنسن متوجه می شود که مافیای روسیه و CIA در به وجود آمدن این ویروس نقش داشته اند و در حقیقت قصد داشته اند تا با ورود این کشتی به خشکی عده ای از مردم آمریکا را به آن آلوده کنند تا بدین وسیله آمریکا دلیلی برای متقاعد کردن اروپا برای حمله به روسیه داشته باشد. در این بین تام هنسن تلاش می کند تا هر طور شده از ورود این کشتی به خشکی جلوگیری کرده و جان مردم بی گناه را نجات دهد.

سیستم مورد نیاز بازی Cold Fear
OS: Windows® ۲۰۰۰/XP only
Processor: ۱ GHz processor minimum, (2 GHz recommended)
Memory: ۲۵۶MB RAM minimum, (512MB recommended)
Graphics: DirectX® ۹ compliant 64MB (128MB recommended). see supported list*
DirectX Version: DirectX 9.0
Sound: Direct X 9.0 compliant
Hard Drive: ۲٫۲ GB
Input Devices: Mouse, keyboard, Windows compliant game pad.
*Supported Video Cards at Time of Release: Nvidia® GeForce™ ۳/۴/FX/6 series (GeForce 4 MX not supported) ATI® Radeon® ۸۵۰۰/۹۰۰۰/X series

دیدگاهتان را بنویسید