You are currently viewing دانلود بازی دسته ریون عملیات خنجر پنهان دوبله فارسی Raven Squad Operation Hidden Dagger لینک مستقیم

دانلود بازی دسته ریون عملیات خنجر پنهان دوبله فارسی Raven Squad Operation Hidden Dagger لینک مستقیم

Raven Squad Operation Hidden Dagger یک بازی اکشن است که توسط استودیو Atomic Motion با ترکیب عناصر FPS و RTS تولید و عرضه شده است. در این بازی گیمر با اقدامات یک واحد مزدور که سعی می کند از آمازون جنگ زده خارج شود همراه است و باید شخصیت اصلی را کنترل کند. داستان بازی دو سال پس از فروپاشی بازارهای مالی جریان دارد در حالی که کشورهای پیشرفته تر توانستند با این وضعیت کنار بیایند ، زندگی در کشورهای جهان سوم سخت تر و حتی ناامن تر شد. جنگ سالاران محلی پادشاهی های کوچک خود را ایجاد کردند و به خاطر آنچه که آنها ارزشمند می پنداشتند با یکدیگر جنگیدند ، در حالی که دولت ها بیهوده سعی کردند این درگیری ها را تثبیت کنند.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

برزیل استثنا بود. نشانه هایی از تقویت فرماندهان جنگ در جنگل عمیق آمازون وجود داشت ، اما کشور به طور کلی در آرامش نسبی زندگی می کرد. با این حال ، یک روز ، یک هواپیما در ایالت آمازوناس سقوط کرد و ما برای نجات بازماندگان و پیدا کردن برخی از اطلاعات گرانبها ، که می تواند برای امنیت ملی بسیار خطرناک باشد ، فراخوانده شدیم. شما بعنوان یک مزدور وارد بازی میشوید و باید اطلاعاتی که برایتان مشخص شده است را بدست آورید و افراد محلی بی گناه را در برابر افراد سلاح بدست نجات دهید. بازی ریون اسکواد از داستانی عالی برخوردار است که شامل ماموریت های متعددی نیز میباشد. با این حال حضور شما در سرزمین های آمازون میتواند هیجان و استرس را برایتان بهمراه داشته باشد.

سیستم مورد نیاز
Processor: Intel Pentium 4 3.40GHz / AMD Athlon 64 FX-55

Graphics: AMD Radeon X1900 Series or NVIDIA GeForce 7900 GTX

RAM: 1 GB

HDD: 5 GB

DirectX 9 Compatible Graphics Card

دیدگاهتان را بنویسید