You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی ارتش سرخ 2 Red Faction II برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی دوبله فارسی ارتش سرخ 2 Red Faction II برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی جناح قرمز 2 نسخه اصلی و دوبله فارسی (Red Faction II) برای کامپیوتر
سرانجام یک بازی FPS (شوتر اول شخص) پرطرفدار که توسط کمپانی Volition ساخته شده است. بازی ارتش سرخ 2 (Red Faction II) پنج سال پس از وقایع به تصویر کشیده شده در بازی اصلی، هنگامی که جنگ داخلی در کشورهای مشترک المنافع آغاز می شود، تنظیم می شود. بازی Red Faction 2 برای رایانه های شخصی ، PS2 و غیره قابل اجراست. این یک بازی FPS بسیار موفق است که دنباله نسخه اصلی در سال 2001 منتشر شده است. در مورد ژانر این بازی، بازی اصلی در میان عناوین تعاملی می باشد، زیرا تقریباً هر شی از محیط مجازی قابل تغییر است یعنی هر شی قابلیت آسیب دیده و یا می توان بین برد، از جمله می توان به دیوارها اشاره کرد. این بازی از موتور Geo-Mod (اصلاح هندسی) استفاده می کند.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

اولین قسمت این بازی در سال 2100 در مریخ تعیین شد. در یکی از معادن تحت کنترل شرکت Ultor، شورشی آغاز می شود. با این حال این بار، طرح بازی به این صورت است که بازیکن را به پنج سال بعد از شورش، به محیط دیگری (زمین) می برد. در طول پانزده سال گذشته، سوپوت یک دیکتاتور فاسد شهروندان مشترک المنافع را از بین می برد و به عنوان طعمه استفاده می کند. جنگی که قرار بود آرزوی وسواسی او را برای الحاق به جمهوری متحد همسایه برآورده کند، باعث تلفات غیرضروری و آلودگی محیط زیستمی شود. این کشور مشترک المنافع و همچنین زندگی ساکنان آن را نابود می کند. همچنین ، رسانه های تحت کنترل دیکتاتور اطلاعات مربوط به پیروزی های جعلی نظامی مشترک المنافع را پخش می کنند. شهروندان شروع به شورش در برابر دیکتاتوری و تشکیل جنبش مقاومت با هدف پایان دادن به حکومت سوپوت می کنند.

بازیکن نقش یک متخصص مواد منفجره به نام Aliasرابازی می کند. وی یکی از شش عضو یک گروه متشکل از ابر سربازان نانو است که کار آنها کشتن دیکتاتور و نجات کشور است. اعضای دیگر این تیم مولولو ، رپتا ، شریک ، تانژیر و کویل نامیده می شوند. هر یک از آنها در زمینه های مختلف دانش مانند الکترونیک ، تکنیک های تیراندازی و غیره تخصص دارند.

Red Faction II برای رایانه های شخصی ، PS2 و غیره یک طرح پیچیده و جالب و پر از پازل را ارائه می دهد. بسته به عملکرد بازیکن ، پایان بازی در چندین نوع ممکن وجود دارد. در ابتدا ، قهرمان داستان به خدمه سوپوت تعلق دارد و تنها در مأموریت دوم است که تصمیم می گیرد پس از خیانت سوپوت به شورش بپیوندد. موتور گرافیکی البته به طور قابل توجهی بهبود یافته است، اما همین موتور معروف Geo-Mod نیز بهبود یافته است که می توان به دستگاهی که مسئول تخریب محیط زیست در بازی است، را اشاره کرد. در طول بازی، بازیکن از چهارده سلاح مختلف از جمله تپانچه ، راکت انداز ، نارنجک و مسلسل استفاده می کند.

بازیکن همچنین از موارد خاصی مانند کیت های پزشکی یا عینک های دید در شب استفاده می کند. علاوه بر این، بازی دارای وسایل نقلیه، مانند تانک ، هواپیما یا زیردریایی است. آنچه بهبود یافته است، هوش مصنوعی دشمنان است ، که به نظر می رسد اقدامات خود را برنامه ریزی می کنند و به عنوان مثال از اشیا محیطی به عنوان پوشش استفاده می کنند. نوع خاصی از دشمن وجود دارد که رفتارشان متفاوت است به عنوان مثال در اینجا سربازان معمولی، سربازان نانو یا مکانیک های کامیکازه روبرو می شوند. این مکانیک ها تجربه را هیجان انگیزتر کرده اند.

سیستم مورد نیاز
Processor: Intel Pentium III / AMD Athlon MP

Graphics: AMD Radeon Xpress 1200 Series or NVIDIA GeForce 6200 LE

System Memory: 512 MB RAM

Storage: 1.5 GB Hard drive space

DirectX 8 Compatible Graphics Card

دیدگاهتان را بنویسید