You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی ارتش مقاومت ۲ Battlestrike: Shadow of Stalingrad برای کامپیوتر

دانلود بازی دوبله فارسی ارتش مقاومت ۲ Battlestrike: Shadow of Stalingrad برای کامپیوتر

توضیحات

دانلود بازی بتل استریک ارتش مقاومت 2 دوبله فارسی (Battlestrike Shadow of Stalingrad) برای کامپیوتر
دانلود بازی Battlestrike Force of Resistance 2 دوبله فارسی برای PC

Battlestrike Shadow of Stalingrad – نیروی مقاومت 2 سایه استالینگراد یک بازی اکشن تیراندازی اول شخص مبتی بر جنگ جهانی دوم بوده و حتی در زمان انتشار به Battlestrike Force of Resistance 2 نیز معروف می باشد. یک بازی اکشن که ما را به واقعیت های جنگ جهانی دوم برده و در نقش یک سرباز روسی باید پروژه مخفی سلاح جدید و خطرناک آلمان های متوقف کنیم. آگوست 1942، نازی ها در بیشتر اروپا نفوذ و پیشرفت کردند و اکنون چشمشان به اتحاد جماهیر شوروی متمرکز است.

دانشمندان آلمانی عامل جنگ جدید شیمیایی و کشنده ای ایجاد کردند. کلید پیروزی سقوط استالینگراد بوده و نازی ها قصد دارند به محض کامل شدن اکتشافات و راز خود حمله کنند. شما به عنوان یک افسر روسی باید به پشت خطوط جبهه شرقی بروید و به نازی نفوذ کرده و آنها را از تولید سلاح خطرناک باز دارید.

تعدادی اسلحه های معتبر مربوط به دوران جنگ جهانی دوم مانند PPSh-41 یا Tokarev SVT-40 وجود داشته، همچنین می توانید با چاقو دشمنان را از پا در بیارید. یا نارنجک های دودی و .. پرتاپ کنید. قهرمان بازی می تواند به پشت دیوار خم شده و به صورت کورکورانه شلیک کند و یا از روزنه های خاصی شلیک خود را انجام دهد. سلامتی نیز به طور خودکار احیا شده و زمانی که بازیکن بی حرکت در یک نقطه قرار بگیرید بازسازی خواهد شد.

سیستم مورد نیاز

CPU: Pentium 4 2,2 GHz or similiar Athlon XP

RAM (memory): 1 GB

Videocard: GeForce 6600 or Radeon X1300

HDD: 3 GB free space

DirectX 9.0

دیدگاهتان را بنویسید