You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی بالهای جنگی نبرد بریتانیا Combat Wings Battle of Britain

دانلود بازی دوبله فارسی بالهای جنگی نبرد بریتانیا Combat Wings Battle of Britain

Combat Wings Battle of Britain یک بازی شبیه سازی می باشد که شما را در کابین خلبان هواپیما های جنگی زمان جنگ جهانی دوم و در نبرد های شدید هوایی قرار می دهد. آسمان اروپا پر از هواپیما های جنگی دشمن است و وظیفه شما نابود سازی آنها قبل از پرتاب بمب و یا نابودی خودتان می باشد. بازی به گونه ای طراحی شده که به شما حس نبرد های هوایی تن به تن را بدون مراحل آماده سازی انتقال دهد. نیازی نیست که شما درگیر مواردی از جمله فیزیک بازی، سوخت گیری و یا چنین مواردی باشید. تمام چیزی که شما روی آن تمرکز می کنید پرواز و شلیک کردن به دشمنان می باشد. شما می تونید فلپ های هواپیمای خود (که در امتداد بال هواپیما قرار دارند) و همچنین تجهیزات فرود آمدن خود را کنترل کنید.

همچنین می توانید با خلبان های خودی ارتباط برقرار کرده و به آنها دستوراتی بدهید. بازی در کل دارای 23 مرحله مختلف می باشد که در روز های روشن و یا شب های تاریک رخ می دهند. در طول بازی مناظر زیبا و با جلوه های جوی خاصی مثل مه، ابر ها و خورشید تابانی را مشاهده می کنید. همچنین جلوه های بصری و سمعی زیادی به بازی اضافه شده تا حس واقع گرایانه بودن آن را درطول مبارزات بیشتر افزایش دهد. بازی دارای نه هواپیمای مختلف و با جزئیات زیادی می باشد.

Handley Page Halifax
Hawker Hurricane Mk.I
Hawker Tornado
Heinkel He-111H
Junkers Ju-87b ‘Stuka
Junkers Ju-88A
Messerschmitt BF-109E
Supermarine Spitfire Ski
Westland Whirlwind
می توانید به شکل یک نفره و یا چند نفره در چند سبک مختلف مثل Death match و یا Team Death match تا سقف 10 بازیکن شرکت کنید. نسخه منتشر شده در آمریکای شمالی دارای دو بازی رایگان دیگر نیز می باشد که توسط خود شرکت City Interactive ساخته شده اند: Combat Wings 1 و World War II: Pacific Heroes.

لینک دانلود مستقیم (5ونیم گیگ) بلافاصله پس از خرید به ایمیل شما ارسال شده و تا 7روز و 14بار مهلت دانلود دارید.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

سیستم مورد نیاز

CPU: Pentium III 1.0 GHz

RAM (memory): 256 MB

Videocard: 64 MB DirectX 9-compatible 3D graphics card

HDD: 500 MB

DirectX 9.0c and higher

دیدگاهتان را بنویسید