You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی بتلفیلد ۲ میدان نبرد – Battle field 2

دانلود بازی دوبله فارسی بتلفیلد ۲ میدان نبرد – Battle field 2

توضیحات

دانلود بازی Battlefield 2 دوبله فارسی برای کامپیوتر

Battlefield 2 – بتلفیلد 2 همچنین شناخته شده به نام (BF2) یک بازی اکشن تیراندازی مبتنی بر شبیه سازی نظامی می باشد که توسط Electronic Arts توسعه و در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه سومین سری از Battlefield و دنباله Battlefield 1942 و Battlefield Vietnam بوده و بازیکنان با استفاده از سیستم های مدرن نظامی در یک میدان نبرد مدرن می جنگند.

این نسخه از اولین سری میدان نبرد می باشد که در یک محیط مدرن اتفاق می افتد و حوالی سال 2007 در جریان یک جنگ جهانی ایالات متحده و اتحادیه اروپا علیه چین و ائتلاف خیالی خاورمیانه به مبارزه می پردازند. همچنین در حالت تک نفره بازیکن این امکان را دارد در سطح های Recruit، Veteran و Expert بر روی نقشه های که حداکثر 16 بازیکن را پشتیبانی می شود به بازی بپردازند.

بر خلاف حالت singleplayer، در حالت multiplayer تا 64 بازیکن قابل پشتیبانی بوده و می توانید در حالت آنلاین و شبکه به بازی بپردازید. همچنین در این هفت کلاس: واحد پیشرو، پزشکی، ضد تانک، مهندسی، پشتیبانی، نیروی ویژه و تک تیرانداز مانند نسخه های قبل وجود دارد.

در بتلفیلد 2 انواع مختلفی از وسایل نقلیه، بر اساس وسایل نقلیه واقعی ساخته شده توسط نظامیان کشورهای مختلف وجود دارد و در دسترس بودن و تعداد وسایل به هر نقشه و نقاط کنترل شده بستگی دارد. البته سه بسته توسعه دهنده به نام Battlefield 2: Special Forces، Battlefield 2: Euro Force و Battlefield 2: Armored Fury برای بازی وجود دارد.

این سری تغییرات در گیم پلی شکل گرفته و بسیاری از ویژگی های جدید با در نظر گرفتن کار تیمی و همکاری به بازی اضافه شده و موتور گیم نیز شامل فیزیک بهبود یافته، نور پویا و نفوذ مواد به صورت واقعی انجام شده است. بر خلاف میدان نبرد 1942، در این نسخه فقط یک وسیله نقلیه مبتنی بر آب وجود دارد.

با این حال یکسری از وسایل نقلیه مانند نفربرها می توانند در آب حرکت کنند، ولی توسعه دهندگان طوری بازی را طراحی کردند که هر وسیله نقلیه نسبت به نوع دیگر ضعیف باشد و موقعیتی مشابه سنگ، کاغذ، قیچی را ایجاد کند. به عنوان مثال ضد هوایی متحرک برای از بین بردن هلی کوپتر طراحی شده اما در برابر تانک های بسیار آسیب پذیر هستند.

Processor: Intel Pentium 4 1.5GHz / AMD Athlon XP 1600

Graphics: AMD Radeon X300 Series or NVIDIA GeForce 9100

System Memory: 1 GB RAM

Storage: 2.3 GB Hard drive space

DirectX 9 Compatible Graphics Card

دیدگاهتان را بنویسید