You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی دسته اوباش آلکاپون Mob enforcers + دفترچه راهنما

دانلود بازی دوبله فارسی دسته اوباش آلکاپون Mob enforcers + دفترچه راهنما

روزهای خوب گانگسترها به نظر بعضی دهه ۱۹۲۰ است. در این دوره افراد خلافکار زیادی حضور داشتند مثل Al capone. آنها علاوه بر نپرداختن مالیات، برای خود قلمرو نیز ایجاد می کردند.

قلمرو Al Capone خیابانهای شیکاگو بود. این بازی به بازیکنان فرصت می دهد تا در زمان به عقب سفر کرده و به عنوان یکی از افراد قدرتمند Al Capone به او خدمت کنند. شما در نقش Jimmy Demora ظاهر می شوید که جدیدترین و تواناترین نیروی Al Capone است. 

نکته جالب این بازی آن است که شخصیتهایی که توسط کامپیوتر کنترل می شوند حرکتها و فعالیتهایشان را به فرم غیر قابل پیش بینی ای طراحی می کنند و در برابر شلیکهای شما از خود مقاومت نشان می دهند. آنها حتی می توانند بر روی زمین دراز کشیده و بغلتند تا گلوله به بدنشان اصابت نکند.

دسته اوباش ال کاپون نسخه دوبله فارسی یک بازی اکشن تیراندازی اول شخص مبتنی بر گیم های مافیایی می باشد که توسط Touchdown Entertainment توسعه و توسط ValuSoft در سال 2004 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. داستان بازی Chicago Enforcer مربوط به سالهای 1920 بوده که در نقش جیمی و یکی از اعضای دسته آل کاپون که با استفاده از رشوه، قدرت، اسلحه و … وارد دنیای مخفیانه اوباش شده اید. شیکاگو، دهه خروشان رشوه و کشتار بوده و حالا تحت کنترل اوباش آل کاپون و در نقش جیمی به عنوان یک مسلسل چی مجری اصلی ماموریت ها خواهید بود. هیچ شخصی وجود نداشته و فقط یک تجارت بوده، از طریق 10 مرحله پرهیجان انگیز و هرج و مرج وفاداری خود را به رئیس ثابت کنید. ال کاپون یک پسر فقیر در خانواده مهاجر بوده که در نیویورک به دنیا آمد و به توانایی هوش خود در سال 1930 توانست بیش از 100 میلیون دلار درآمد داشته باشد. او شیکاگو را از یک شهر آرام به مرکز جنایتکاران و اوباش ها تبدیل کرده و شبکه او هر نوع جنایتی را انجام داده، اما با این حال هیچ نتوانستند او را به عنوان یک تبه کار بازداشت کنند.
سیستم مورد نیاز

CPU: Pentium III /Athlon 500 MHz

RAM (memory): 256 MB

Videocard: 32 MB

HDD: 700 MB free space

دیدگاهتان را بنویسید