You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی “شرلوک هلمز ۲” Sherlock Holmes: The Awakened

دانلود بازی دوبله فارسی “شرلوک هلمز ۲” Sherlock Holmes: The Awakened

توضیحات

شرلوک هولمز، این شخصیت محبوب داستانهای جنایی بار دیگر در یک بازی رایانه ای حضور یافته است. تحقیقات این کارآگاه توانا در زمینه مفقود شدن یک کارگر خارجی مقیم لندن، منجر به کشف یک سری از جنایت های سازمان یافته می شود که با انگیزه های خرافی یک فرقه مذهبی صورت می گرفتند. مانند همیشه هولمز از همراهی و مصاحبت دکتر واتسون برخوردار است.


شما با همراهی این دو و در طول تحقیقات با بیش از شصت شخصیت روبرو می شوید و صدها سر نخ و شیء یافته شده را باید به دقت مورد بررسی قرار دهید تا قادر به حل معماهای مختلف بازی باشید. محیط های مختلف طراحی شده برای بازی بسیار واقعی به نظر می رسند و فضای قرن نوزدهم را بخوبی تداعی می کنند. در این بازی سه بعدی فضای جدیدی نسبت به سایر بازیهای سبک ماجرایی تجربه می کنید. برای این بازی از دو تکنولوژی استفاده شده است، WARP که شما را قادر می سازد در فضاهای از پیش طراحی شده حرکت کنید ومحیط سه بعدی که امکان کنترل شخصیت و در عین حال نظاره گر بودن بر محیط بازی را در اختیار شما قرار می دهد. بهمین دلیل آزادی عمل شما بسیار زیاد است. حسن ترکیب این دو روش ایجاد تنوع در سناریو، تعامل با افراد بیشتر و واقعی تر شدن فضاست. ضمن اینکه معماهای طرح شده در فضای سه بعدی که از قوانین فیزیک پیروی می کنند ملموس تر به نظر می رسند، مثل استفاده از سنگینی اجسام برای فعال ساختن برخی مکانیزم ها.

در این بازی روش و شخصیت هولمز به درستی شبیه سازی شده است. روشی که برای حل معماهای گوناگون مورد استفاده قرار گرفته است دقیقا مطابق با سبک خاص هولمز در حل معماست. جستجوی بخشهای مختلف، بررسی سرنخهای بدست آمده، استفاده از ذره بین برای پیدا کردن کوچکترین سرنخها و … همه و همه موید این موضوع هستند. در واقع این حس بررسی، استنتاج و استفاده از منطق شرلوک هولمز است که او را محبوب ساخته و در این جا، بازیکن با بهره گیری از این سه توانایی است که می تواند تحقیقات خود را دنبال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید