You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی عصر یخبندان 3 انقراض دایناسورها Ice Age: Dawn of the Dinosaurs برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی دوبله فارسی عصر یخبندان 3 انقراض دایناسورها Ice Age: Dawn of the Dinosaurs برای کامپیوتر با لینک مستقیم

بازی Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs با دوبله فارسی = جذابیت دوچندان برای علاقه مندان سبک ماجراجویی!

بازی عصر یخبندان 3 یک بازی ماجراجویی جذاب است که در سال 2009 ساخته شد و برای ویندوز عرضه شد.

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

داستان بازی Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs از این قرار است که :

داستان، شخصیت ها و اتفاقات این نسخه از بازی از نسخه سوم مجموعه فیلم های Ice Age برگرفته شده است. تمامی شخصیت های اصلی فیلم یعنی Manny, Sid, Diego, Scrat, Scratte و Buck در بازی حضور دارند. در این نسخه از بازی باید سموری که در فیلم عصریخبندان بود را کنترل کرده و مراحل بازی Ice Age Dawn of the Dinosaurs را طی کنید و امتیاز بیشتری رو کسب کرده و با کسب امتیاز های بالا و منابعی که در مراحل مختلف بدست می آورید بهترین رتبه را کسب نمایید.

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

پشتیبانی آنلاین در تلگرام:  https://t.me/zphonar

در هر مرحله از بازی با چالش های متفاوتی رو به رو خواهید شد که هر یک از شخصیت های بازی نیز به شما کمک خواهند کرد. در بازی Ice Age Dawn of the Dinosaurs می توانید بپرید، سیب و غذا ها را جمع اوری نمایید و از مکان های صعب العبور گذر کنید. گرافیک بازی و محیط بازی همانند فیلم می باشد و دنیای یخی پیش رویتان قرار دارد.

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

گیم پلی بازی عصر یخبندان 3 چگونه است؟

با توجه به این که صداگذاری از ویژگی های مهم برای جذابیت یک بازی است نسخه دوبله فارسی بازی عصر یخبندان 3 به یکی از محبوبترین بازی های زمان خود تبدیل شده و در زمان حال نیز طرفداران خاص خود را دارد.

بازی Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs امتیاز 8.3/10 از دید کاربران و امتیاز 67/100 را از دید منتقدان سایت metacritic را کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید